Tom Ford Beauty’nin En Güzel Parfümleri

TOM FORD BEAUTY’NİN EN ÖZEL KOKULARIYLA YENİ YILA HAZIRLANIN

Tom Ford Beauty, özel bir işçilik ve yüksek kalite standartlarında üretilen Private Blend Koleksiyonu’nun favori kokuları ile sizi büyüleyici bir yolculuğa çıkarıyor. Zamansızlığı ve lüksü sembolize eden bu seri, sevdiklerinize yeni yıl için karşı konulmaz bir hediye alternatifi olacak.

OUD WOOD EAU DE PARFUM

Egzotik tapınakların atmosferine yayılan tütsü kokusunun nadir bulunan Ud Ahşabı notalarıyla birleşiminden doğan dumansı koku parfüm konusunda risk almayı sevenlerin favorisi olacak. Anahtar notalarında sandal ağacı ve çin biberi bulunan bu baharatlı koku, Amber’in sıcak dokunuşuyla baştan çıkarıcı bir kombinasyon yaratıyor. Füme gri satranç taşı formunda tasarlanan sert hatlara sahip özel şişesinde satışa sunulan Tom Ford Oud Wood, benzersiz bir koku deneyimi sunuyor.

Koku Hakkında:

Koku Ailesi: Ahşap

Anahtar Notları: Nadir Ud Ahşabı, Sandal Ağacı, Çin Biberi

 

SOLEIL BLANC EAU DE PARFUM

Egzotik adaların sıcak havasından ve güneşinden ilhamla tasarlanan Coco De Mer meyvesi notalarına sahip Soleil Blanc kokladığınızda sizi bambaşka bir dünyaya götürüyor. Amber çiçeği kokusunu baştan çıkarıcı kakule ve canlandırıcı Ylan Ylang ile harmanlayan parfüm güneşin ve lüksün sonsuzluğundan izler taşıyor. Beyaz mermersi şişe tasarımını altın renkli metal detaylar tamamlıyor.

Koku Hakkında:

Koku Ailesi: Amber Çiçeksi

Anahtar Notlar: Coco De Mer, Cardamom, Komoro Adalarından Ylang Ylang

 

LOST CHERRY EAU DE PARFUM

Egzotik siyah kiraz ve likörünün badem, Türk gülü ve yasemin aromalarıyla zenginleştirilmesiyle hazırlanan Tom Ford Beauty’nin ikonik kokusu Lost Cherry dalından henüz koparılmamış bir meyve gibi canlı ve güçlü bir koku sunuyor. Bademin acılığıyla kiraz likörünün yarattığı tezatlık soğuk kış günlerine sıcak bir dokunuş katarak tüm duyuları harekete geçiriyor. İçeriğindeki kiraz notalarından ilhamla renklendirilen bordo şişesi Lost Cherry’e ikonik bir görünüş katıyor.

Koku hakkında:

Koku Ailesi: Sıcak Baharatlı

Anahtar Notalar: Siyah Kiraz, Tonka Fasülyesi, Badem

 

FABULOUS EAU DE PARFUM

Adı her şeyi anlatmaya yeterli, baş döndürmeye hazır mısınız? Tom Ford’un ikonik baharatlı, sıcak deri kokusunu gurme badem ve büyüleyici Süsen ile harmanlayan çekici kokusu Fabulous vazgeçilmeziniz olacak. Tüm rüyaları gerçeğe dönüştüren bu etkileyici kokuya Tonka Çekirdeği ve Ada Çayı Çiçeği eşlik ediyor. Çekiciliğini şişesine de yansıtan bu koku olgunlaşmış kirazları anımsatan koyu kırmızı tonlarındaki tasarımıyla satışta.

Koku Hakkında:

Koku Ailesi: Deri

Anahtar Notlar: Deri, Tonka Fasülyesi, Adaçayı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.