Pellin Paris Parfüm Keşif Seti

Pellin Paris Parfüm

Pellin Paris Parfüm Keşif Seti içerisinde 21 farklı kadın kokusu ve 7 farklı erkek kokusu bulunuyor. Dünyanın en büyük ve en kaliteli esanslarının üreticisi, parfüm dehası Givaudan Paris imzası ile kozmetik sektöründe güçlü bir yer edinen Pellinn Paris, kendinize en uygun parfümü bulmanız için bir imza koleksiyonu olan “Parfüm Keşif Seti”ni hazırladı.

Parfüm kokusu zevk ve beğenilerin yanı sıra tenimize göre de değişiklik gösterir. En etkili sonuç için parfüm seçimi yaparken sizi en doğru şekilde yansıtan kokuyu seçmelisiniz.

 Pellin Paris Parfüm Keşif Seti

Çiçeksi, meyveli, baharatlı veya odunsu notalara sahip parfümlerden hangisinin size daha uygun olduğunu bulmanız için Pellin Paris , tüm kokularından oluşan bir keşif seti hazırladı. Böylece hem size en uygun olan kokuyu deneyerek bulabilir hem de keşif seti içerisinde bulunan 21 farklı kadın kokusunu modunuza göre seçip kullanabilirsiniz.

Yeni yılda sevdiklerinize en özel hediye

Yine bu keşif seti içerisinde bulunan 7 farklı erkek kokusunu da eşinize veya dilediğiniz kişiye vererek aynı duyguları yaşamasını sağlayabilirsiniz. PSF: 495TL

Pellin Paris Parfüm haberleri için burayı tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.