Wrangler Kış İçin Favori Parçalar

Wrangler Sonbahar Kış 2022 Kadın Giyim Koleksiyonu kış stilinin vazgeçilmezi olacak sherpa ceketler ve anorak montlar ile dikkat çekiyor.

Sonbahar Kış 2022 Koleksiyonunda kadınların kış stiline yeni bir soluk getiriyor. Zamansız ve şık sherpa ceketlerin kürk detayı kış aylarında sıcak tutmaya yardımcı oluyor. Dışı tamamen sherpa kumaş özelliğine sahip ceketler yağmurlu hava şartlarına uygun oluşu ve hızlı kuruma özelliğiyle öne çıkıyor, farklı renk seçenekleriyle spor veya şık tüm kombinlere uyum sağlıyor.

WRANGLER’DAN KIŞ GARDIROBUNUN FAVORİ PARÇALARI:  SHERPA CEKETLER VE ANORAK MONTLAR

Wrangler

Soğuk havaların vazgeçilmezi, su geçirmez kumaşıyla yağışa dayanıklı anorak montlar geniş renk seçkisiyle göze çarpıyor. Fonksiyonelliği sayesinde isteğe bağlı olarak kısa veya uzun kullanım seçeneği sunarken soğuğa karşı koruyor. Sezonun crop top trendine uyum sağlayan kısa anoraklar koleksiyonun favori parçalarının başında geliyor.

Wrangler Kadın Giyim

Wrangler Sonbahar/Kış 2022 Kadın Giyim Koleksiyonu’ndan dış giyimin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak sherpa ceket ve anorak montları farklı renk seçenekleriyle Wrangler mağazalarına bakabilirsiniz.

 

Kadın Giyim haberleri için burayı tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.