hummel Mindful Training Koleksiyonunu Tanıttı

Estetik ve sürdürülebilir tasarımları spor ile buluşturan hummel, Mindful Training koleksiyonuna Danimarka’dan gelen yeni parçaları dahil ederek İskandinav minimalizmi ile genişletmeye devam ediyor.  

hummel Mindful Traininghummel Türkiye, LifeStyle 2023 koleksiyonunun tanıtımından sonra Danimarka’dan gelen yeni ve farklı tasarımların yer aldığı Mindful Training koleksiyonunu tüketicilerle buluşturdu. Fotoğraf çekimlerinde marka elçisi Aybüke Pusat’ın yer aldığı bu koleksiyon, bireyin kendini bulma yolculuğunda doğadaki özüne dönmesine olanak sağlarken; zihinsel ve fiziksel dikkat dağınıklığını ortadan kaldırmak amacıyla tasarlandı.

Spordan dansa, yogadan koşuya hareket ederek zihnini ve bedenini doğa ile beslemeyi seven herkese hitap eden Mindful Training koleksiyonu, geri dönüştürülebilir kumaş ve Bee Cool teknolojisi ile destekleniyor. Doğal enerjiyi ortaya çıkarmak için dikişsiz tasarlanan bu koleksiyon, farklı parçaları kombinleme özgürlüğü veriyor. Sürdürülebilir dokuları ve estetik anlayışı ince işçilik ile birleştiren tasarımlar hareket anında ve sonrasında ciltte serin ve kuru bir his bırakırken şehirde, doğanın huzurunu hissettiriyor.

hummel Mindful Training koleksiyonu, minimalist estetik, kusursuz silüetler ve zihin-beden bağlantılarına odaklanıyor. Koleksiyon, farklı parçaları birleştirme imkânı tanımakla kalmayıp ayrıca işlevselliği aşan silüetleriyle birlikte, sürdürülebilir doku ve ince işçiliğin ön plana çıktığı kusursuz yapılar sunuyor.

hummel’ın köklerine inerek nefes alabilen kumaşları içeren Mindful Training koleksiyonu, yogilere, dansçılara ve fitness tutkunlarına antrenmanın başından sonuna dek hizmet eden basitleştirilmiş, estetik ve teknik tasarımlar sunuyor.

hummel Mindful Training

hummel’ın doğa dostu Mindful Training koleksiyonunda Aybüke Pusat’ın çekimlerde kullandığı

 

Shaping Seamless Sporcu Sütyeni: 369,95 TL

Shaping Seamless Yüksek Bel Tayt: 599,95 TL

Clea Seamless Sporcu Sütyeni: 489,95 TL

Clea Seamless Yüksek Bel Tayt: 659,95 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.