Touche Prive DeFacto Koleksiyonu

DeFacto’dan Zarif ve Şık Yeni Koleksiyon: Touche Prive X DeFacto

DeFacto, Touche Prive iş birliğiyle yeni ve sıra dışı bir koleksiyona imza attı.

DeFacto, yeni sezona damgasını vuracak bir koleksiyonla bahara ‘merhaba’ dedi. Global moda markası DeFacto, ‘modayı yeniden tasarlama’ vizyonuna sahip Touche Prive iş birliği ile Touche Prive X DeFacto’nun canlı, şık ve güçlü desenlerine hayat verdi.

Touche Prive X DeFacto’nun kalbinde sofistike bir feminenlik yer alıyor. Bununla birlikte koleksiyon şıklığın yanı sıra konfor da vaat ediyor.

Koleksiyonun makro desenini, sezonun en trend canlı renklerinden biri olan fuşyanın bej ile ilham veren birleşimi oluşturuyor. Bu iki renk, yanına siyah ve beyazı da alarak güçlü bir kombinasyona dönüşüyor.

Özenle hazırlanan koleksiyonda, kalite öne çıkarken, kumaş seçimlerinde saten ve poplin dikkat çekiyor. Satenin parlak ve akışkan görüntüsü, koleksiyona şıklık katıyor. Ana parçalardaki bağlama detayları, fırfır, drape, fiyonk ve püskül kullanımı ise bu şıklığa oyuncu bir görünümle hareket kazandırıyor. Katlı görünümler özellikle etek ve elbiselerde fark yaratıyor.

Touche Prive X DeFacto özel koleksiyonundaki parlaklığıyla göz kamaştıran dokuma takımlar, şık maxi elbiseler, ‘cool’ volan detaylı gömlekler, fuşya renkli gömlek, kimono ve pantolon kombini, modern bir gardırobun iddialı parçalarından olmaya aday.

15 parçadan oluşan bu özel koleksiyon, 27 Nisan’dan itibaren seçili DeFacto mağazalarında ve markanın online platformunda moda tutkunları ile buluşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.