Sevgililer Gününe Özel adidas IVY Heart Koleksiyonu

adidas x IVY Park tarafından aşktan ilham alarak hazırlanan ve cesur bir görünümü hedefleyen koleksiyon canlı kırmızılar, pembeler, nötr renklerle kalbe odaklanıyor.

Sevgililer Günü yaklaşırken adidas ve IVY PARK CEO‘su Beyoncé, devam eden adidas x IVY PARK yaratıcı ortaklığından doğan ve aşktan ilham alan yeni kapsül koleksiyonu IVY HEART’ı lanse etti. Önceki adidas x IVY PARK ürünlerinde olduğu gibi, bu son koleksiyon da moda stilleri, performans ekipmanları, ayakkabılar ve aksesuarlarda kapsayıcı ve cinsiyetten bağımsız boyutlara sahip farklı görünümler sunuyor. Bu özel seri 9 Şubat’ta internet sitesinde, 10 Şubat’ta da dünya çapındaki seçkin mağazalarda satışta olacak.

Kampanya

Cesur görselliğiyle öne çıkan sinematik kampanya, koleksiyonun arkasındaki yol gösterici tematik renge odaklanıyor. Batı dünyasında kırmızı genellikle aşk, romantizm ve şehvetle ilişkilendiriliyor. Doğuda ise kırmızı, şans ve neşeye atfediliyor. Fakat nerede olursanız olun, bu renk pozitifliği temsil ediyor. Konsept, pek çok kişiye duygusal gelen bu tek renk aracılığıyla tüm farklı geçmişlerden insanları bir araya getirmeye odaklanıyor. Bu tema, artırılmış parlaklık, cesur ancak minimal tasarım, yükseltilmiş stil ve en önemlisi uluslararası oyuncu kadrosu ile bir araya getirildi. Koleksiyonda yer alan belirli ikonografi ve sembollerden gelen kültürel ipuçlarını, duyarlılıkla işlenen görsel motiflerde keşfetmek mümkün. IVY PARK, bu renkten ilham alan çeşitli kültürlere saygılarını sunarken, kırmızıyı fütüristik ve aynı zamanda özgün bir bakış açısıyla birleştiriyor.

Her bedene ve her bireye yönelik tasarlanan IVY HEART koleksiyonu, geniş beden yelpazesiyle herkese uygun siluetlerle dolu. Kampanya, oyuncu ve model Karrueche Tran, model ve oyuncu Tyson Beckford, şarkıcı/söz yazarı, oyuncu Troye Sivan, model ve oyuncu Shu Pei ve oyuncu/komedyen Naomi Watanabe gibi çeşitli modellerden oluşan bir kadro tarafından tanıtılıyor.

 

Koleksiyon

Öncelikle insanın kendini sevmesi olarak tanımlanan aşk, IVY PARK‘ın en yeni koleksiyonunun merkezinde yer alıyor. Canlı kırmızılar, eğlenceli pembeler ve ayrıntılardaki nötr tonlardan oluşan bir yelpazede koleksiyona yedirilen cesur ve seksi görünüm, IVY HEART‘ın ayrılmaz bir parçası oluyor.

Koleksiyon kendine özgü “Candy Paint, Lipstick Smudge , Raspberry Berret, Kırmızı, Red Whine ve -Cheeks ” gibi renklerde çizgi, kadife, nervürlü örgü ve suni lateks gibi dokunsal malzemelerle noktalanıyor. IVY PARK’ın adidas ile en son işbirliği, performans kumaşları ve grafik baskılarla da tamamlanarak, bol tasarımların antrenmandan geceye kadar karıştırılıp eşleştirilmesine olanak tanıyor.

Kapsül koleksiyonun tasarım temas noktaları, Beyonce’nin atletizm ve moda sevgisine dayanıyor, adidas’ın performans ve yenilikçiliği ile birleşiyor. Sportif, şık ve her şeyden önce benzersiz bir silüet koleksiyonda doruğa ulaşıyor. Genel, aktif ve moda olmak üzere üç bacak etrafında tasarlanan IVY PARK’ın son koleksiyonu Velur Elbise ve Eşofman, Suni Lateks Şişme Mont, Pike Tulum ve Payetli Bol Elbise ile öne çıkıyor. Aksesuarlar arasında 5-Panel Şapka, Clutch ve Kalp-Dudak Bel Çantası bulunuyor.

Ayakkabı hem spor amaçlı hem de günlük kullanıma uygun modellerden oluşuyor. Ürün yelpazesi, kauçuk kaplı orta tabana sahip klasik Stan Smith spor ayakkabının Cheeks (Kirli Beyaz) ile yeniden yorumlanması ile vurgulanıyor. Ayrıca koleksiyon, ikonik adidas Superstar’ın Cheeks’ten (Kirli Beyaz) ilham alan ve ayakkabı tarzında bir terlik olan IVP Superstar Plim’i de sunuyor. Seride ayrıca Cheeks’te (Kirli Beyaz) IVP Savage spor ayakkabının yeni bir renk grubu, Lipstick Smudge’da (Kırmızı) bir IVP plaj terliği ve Candy Paint’te (Şok Pembe) Ultra Boost modeli de yer alıyor.

IVY Heart koleksiyonu 9 Şubat’tan itibaren internet sitesinde, 10 Şubat’ta da dünya çapındaki seçkin mağazalarda satışta olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.