Sarı Çiçeği Koklayan Kedi kitabı okurlarıyla buluştu

Yaptığı birçok çalışma ile Türkiye’de yoganın büyük bir ivme kazanmasını sağlayan Çetin Çetintaş, altıncı kitabı “Sarı Çiçeği Koklayan Kedi”yi okurlarıyla buluşturdu.

Çalışmaları ve eğitim programları aracılığı ile 10 yılı aşkın süredir sadece Türkiye’de değil, dünya çapında binlerce insanın hayatına dokunan ve yoga bilgisini dileyen herkes ile buluşturmaya devam eden Çetin Çetintaş’ın altıncı kitabı “Sarı Çiçeği Koklayan Kedi”, kitap satan tüm mecralarda yerini aldı. Yogaya dair yaptıklarının yanı sıra yazdığı kitaplarla da ismini duyuran Çetintaş, ön satış döneminde okuru tarafından büyük ilgiyle karşılanan yeni kitabında varoluşu ve sorgulamayı ele alıyor.

Okuruna Varoluşu Sorgulatan Bir Kitap: Sarı Çiçeği Koklayan Kedi

Kitapları okur tarafından ilgiyle takip edilen ve beğeniyle okunan Çetin Çetintaş’ın raflarda yerini alan yeni kitabı Sarı Çiçeği Koklayan Kedi, okurunu varoluş sorgulamasının içine dahil edip birçok soru sorduruyor. Okuruna yaşam felsefesinin derinliklerine bir yolculuğa çıkaran kitap, okuyan için her bir harfi, içine bilgi yüklenmiş diskler gibi bilgiden bilgiye açıyor. Yaşam felsefesinin içine girerek öz, varoluş, hayatın amacı, varlık, yaşan yolu, insanın kendi olması, hayattaki yolculuğu, evrim gibi üstüne düşünülen ve milyonlarca soru üretilebilen konuları kitabında işleyen Çetin Çetintaş, okuruna da bambaşka dünyaların ve düşüncelerin kapısını açmakta.

Sarı Çiçeği Koklayan Kedi Kitap Satan Her Yerde

Çetin Çetintaş’ın Sokak Kitapları Yayınları etiketiyle çıkan yeni kitabı Sarı Çiçeği Koklayan Kedi, yogakiooturkiye.com başta olmak üzere kitap satılan tüm mecralardan satın alınabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.