Ray-Ban Colorblock Koleksiyonu 

Ray-Ban Colorblock Koleksiyonu

İkonik Wayfarer, canlı renk paletiyle yepyeni, eğlenceli bir modele dönüşüyor. Anı yaşama ve dünyaya bakış açımızı renklendirme zamanı; Sadece iyi enerjiye odaklanın, Ray-Ban Colorblock artık burada.

2022 yazı için renklerin anlamı gerçek eğlence; Ray-Ban ise ortaya çıkıp yepyeni özel serisiyle ortalığı renklendirmeye hazır. Bir renk ve ışık kokteyli, şeffaf çerçeveler ve renk uyumlu kordonlar, pop renkleri orijinal asi havasıyla geleceğe taşıyor: Wayfarer sonsuza dek gençlik kültürünün bir sembolü olacak. 1960’ların rock devrimi, 1980’lerin sanat sahnesi ve 1990’ların hip-hop kültüründen sonra, Wayfarer şimdi 2022 yılına ekstra parlak bir renk patlamasıyla giriyor.

Dijital sanatın akışkan formları ve parıltılı tonlarından ilham alan bu koleksiyonun güçlü pastel tonları, olmazsa olmaz bir cazibeye sahip yüksek kontrastlı bir palet ortaya koyuyor. Gerçek dünya ile sanal gerçeklik arasındaki sınırı bulanıklaştıran oyuncu kontrastlar evrensel bir renk spektrumuna taze bir iyimserlik kazandırıyor; çünkü bu sezonun olayı bir tutam oyuncu cesaret katmak.

Yaz geldi ve kontrastlar devreye girdi. 4 adet şeffaf Colorblock kombinasyonunu barındıran bu özel seri, beklenmedik ama tamamlayıcı tonları, çağdaş bir tarzla eşleştirerek bu yazın en cazip trendini bir sonraki seviyeye taşıyor. Ayrıca bu özel Ray-Ban koleksiyonunda kontrast zenginleştirme özelliğine ve daha net bir görüş sağlayan ve renkleri iyileştiren polarize filtreye sahip son teknoloji ürünü Chromance lensler kullanılıyor.

Kampanya görselleri LA sanatçısı ve yaratıcı yönetmen Donna Adi tarafından özel olarak tasarlandı. Donna Adi, Colorblock güneş gözlüklerinin enerjik havasını yansıtmak için canlı illüstrasyonları yaşam tarzı ve moda fotoğraflarıyla bir araya getiriyor.

Ray-Ban Colorblock Koleksiyonu ile renklerle oynamaya hazır mısınız?

Bu sezonun en cazip trendi, orijinal bir Ray-Ban efsanesini eğlencenin her tonuyla aydınlatıyor; Wayfarer bu kez tam renkli olacak. Işınları her açıdan yakalamak üzere tasarlanan, trendlere uygun ve parlak yaz tonlarındaki şeffaf çerçeveler dünyanın en bilinen gözlük modeline bir tutam cesaret katıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.