Columbia Outdoor Giyim Koleksiyonu

Columbia, açık hava etkinliklerini keyifli hale getirmeyi amaçlayan ürünleri ile üstün konfor sağlıyor. Columbia, üstün teknolojili outdoor giyim ürünleri ile yazın en bunaltıcı zamanlarında yapılacak aktivitelere serinlik kazandırarak keyifli bir gün geçirmenizi sağlarken aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarından koruyor.

Kuru ve ıslak tüm zeminlerde kusursuz tutuş özelliği sunan Columbia Trailstorm H20 sandalet, temponuzdan ödün vermeden yürüyüş deneyimi sunarken kumaş astarlı üst yüzeyi sayesinde ayaklarınızın nefes almasını sağlıyor.

40 faktör güneşe karşı koruma sağlayan Columbia Newton Ridge uzun kollu gömlek, üstün nem transferi sunuyor. Nemi hızlıca buharlaştırarak vücuttan uzaklaştırıyor ve uzun saatler boyunca kuru ve konforlu kalmanızı destekliyor. Güneş altında geçirilen uzun bir günde Columbia Newton Ridge uzun kollu gömlek, outdoor aktivitelerinizde size eşlik ediyor.

İlkbahar-Yaz koleksiyonu ürünlerinde %10 indirime ek, Columbia Dünyası’na özel %5 ek indirim  ile, teknoloji ve şık tasarımın buluştuğu – hediye seçenekleri Columbia’da sizi bekliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.