Parlak bir Cilt İçin Clinique Moisture Surge

Sonbaharla birlikte gelen soğuk havalar ve şehre dönüş temposunda yorgun düşen cildini canlandırmak için Clinique Moisture Surge, cilt bariyerini güçlendirici, yağsız ve su bazlı yepyeni bir formül geliştirdi. Her cilt tipine uygun, cilt bariyerini sadece 4 haftada %37 oranında güçlendirmeyi vadeden jel krem yapıda, cilt tarafından hızla emilen nemlendirici, her daim ışıldayan sağlıklı bir cilt görünümü sunuyor.

Clinique’ten 100 Saat Etkili Moisture Surge Nemlendirici ile Daha Güçlü ve Parlak Bir Cilt

Sonbaharla birlikte hassaslaşan ve kuruyan ciltlerin vazgeçilmezi olan Clinique Moisture Surge, yüzünüzü yıkadıktan sonra bile 10 kat derinliğe kadar ulaşabilen, canlı ve parlak bir cilt görünümüne kavuşmak için 100 saat boyunca nemlendirme sağlayan yağsız bir formül geliştirdi. Clinique, cildin nem dengesini korumaya da destek olan yeni formülü ile Clinique Moisture Surge’ü deneyen kadınların %95’inin cildinin daha sağlıklı bir görünüme kavuştuğunu söylüyor. Hyalüronik asit, aloe vera özleri ve aktif aloe suyu içeren yeni formül, cildinizin nemli ve ışıltılı görünmesini sağlıyor. İçeriğindeki bitkisel özlerle cilde dolgun bir görünüm veren ve kalıcı nem sağlayan Clinique Moisture Surge, yeni favorileriniz arasına girmeye hak kazanıyor.

Clinique Moisture Surge Faydaları

Aloe Vera Özü Fermenti YENİ özel Aloe Vera zü Fermentimiz, etik kaynaklar kullanılarak sertifikalı organik Aloe Özü Tozu, Laktobasil, ve Aktif Aloe Suyu kullanılarak oluşturulmuştur. Eşsiz fermantasyon sürecimiz, bu aktif maddeleri cilt tarafından emilen, besin açısından zengin, biyolojik açıdan kullanılabilir bir bileşene dönüştürür. Aloe Vera Özü Fermenti, cildin nemi korumasına yardımcı olur.

Aloe Özü Tozu – polisakkaritler açısından zengin ve fermantasyon işlemi sırasında besin kaynağı görevi gören sorumlu kaynaklardan sertifikalı organik Aloe. Laktobasil – Aloe Özü ile beslenen ve fermantasyon işlemi sırasında biyolojik olarak dönüştürülen probiyotik bir maya. Aktif Aloe Suyu – Aloe Vera Özü Fermenti hazırlamak ve büyütmek için kullanılır. Saf su, aloe barbadensis yaprağı özü ile aşılanır, ardından cildinizin yatkınlığını arttıran hem pozitif hem de negatif iyonik yükleri tutmak için güçlü bir etkileşim sağlar.

Hyalüronik Asit

Hyalüronik asit, önceki Moisture Surge 72 Saat Nem Koruma formülü de dahil olmak üzere tüm Moisture Surge ürünlerinde bulunan önemli bir bileşendir. Bu düşük molekül ağırlıklı parçacıklar, cildin nem tutma kapasitesini arttırmak için epidermise etkili bir şekilde nüfuz eder. Bu, su moleküllerini cilte tutmak için bir ‘nem deposu’ oluşturur.

Otomatik Yenileme Teknolojisi: Kafein ve Aktif Aloe Suyu ile formüle edilen bu teknoloji, cildin doğal iyonik ‘su pompalarını’ tetikleyerek cilde derinlemesine nüfuz eden kesintisiz nemlendirme için kendi nem kaynağını oluşturmasına yardımcı olur.

NemTutucu Süper Matrix: Bu görünmez polimer nemlendirici içerik, nemi ciltte tutar ve bunu sağlamak için cilt üzerinde bir nem yüzeyi oluşturur.

Trehaloz + Sorbitol: Şekerden türetilen bu bileşenler, cildin hayati nem ile beslenmesine yardımcı olan “stratum corneum” a (korun) derinlemesine nüfuz eder.

Clinique Moisture Surge  her cilt tipi (1, 2, 3, 4) için uygundur.

Clinique Moisture Surge kullanımı: Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere temiz cilde uygulayın. Tek başına ya da maske altında, kuru noktalar üzerinde veya 5 dakikalık maske olarak kullanın.

Daha Sürdürülebilir Ambalaj: 30ml/50ml/75ml büyüklüğündeki kavanozlar camdan yapılmıştır. Sadece kapağı çıkarın, kavanozu durulayın ve geri dönüşüm kutusuna koyun.

 

Clinique Moisture Surge Kullananların Yorumları

Ciltte görünen değişimler:

1 Uygulamadan Sonra: Nem oranında %174 artış Ürün 1 kez kullanımın ardından değerlendirildikten sonra 19 kadın üzerinde yapılan klinik testler sonucunda cilt parlaklığında anında iyileşme (panelistlerin %100’ü cilt parlaklığında iyileştirme gösterdi) Nemini kaybetmiş cilt, besleyici nemlendirme ile yatıştırılır ve rahatlar.

100 Saat Sonra: Yüz yıkandıktan sonra bile cilt sürekli olarak nemlendirilir.

4 Hafta İçerisinde: Cildin bariyer gücünde %37 iyileşme
Daha dengeli cilt mikrobiyomu
Ince kuru cilt görünümünde gözle görülür iyileşme

Clinique Moisture Surge Kullananlar:

1 Hafta Sonrasında: Kadınların %99’u cildinin derinlemesine nemlendiğini söyledi. Kadınların %95’i cildinin canlı göründüğünü söyledi. Kadınların %91’i cildinin parlak göründüğünü söyledi. Kadınların %98’i cildinin daha esnek olduğunu söyledi. Kadınların %95’i cildini daha sağlıklı hissettiğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.