Koton 2019 İlkbahar Yaz Kataloğu

Koton 2019 İlkbahar Yaz Kadın Koleksiyonu ile sezonun trendlerini tasarımlarına taşıyor. 2019’un trendi egzotik mekanlara seyahat teması; koleksiyonda doğal ve sıcak renklerle yer alıyor. Fas seyahati ve safari hissini yaşatan tasarımlarda doğal taş renkleri ve baharat tonları kullanılıyor.

Yaz Sezonunun Favori Modelleri

Koton 2019 İlkbahar Yaz Kadın Koleksiyonu, sezonunun favori kumaş ve modellerinden oluşuyor. Düşük omuzlu ve boyundan bağlamalı tasarımların yer aldığı koleksiyonda, trend kesimler feminen detaylarla bir araya geliyor. İnce şifon ve nakışlı pamuk gibi doğal kumaşların sıklıkla kullanıldığı tasarımlarda, kare, şal ve çiçek desenleri tercih ediliyor.

İş Giyiminde Safari Etkisi

Yeni sezon tasarımları, şehirli genç kadınların stillerini renk ve desenlerle ön plana çıkarıyor. Safari gömlek ve yüksek belli, bol kesim pantolonlarla oluşturulan kombinlere, taş ve sıcak bej renkleri hakim oluyor. Koleksiyonda Afrika esintili desenler, doğal tonlardaki parçalarla bir arada kullanılarak, modern ve şık bir tarz elde ediliyor.

Koton 2019 İlkbahar Yaz Kadın Koleksiyonu, tüm Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.