Evinizde Yaz Dekorasyonu

Bella Maison, özenle hazırladığı 2021 İlkbahar Yaz koleksiyonunda; ev dekorasyonuyla sofra grubu, yatak odası grubu, kozmetik, ev giyimi  gibi birçok ürün grubuyla bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılayan marka, bu sezon da en trend renkleri ve desenleri yaşam alanlarına taşıyor. 2021’nin rengi olarak belirlenen sarı ve grinin hakim olduğu tasarımlar, Ege ve Akdeniz rüzgarı estiren maviler, Afro dekorasyon tarzına vurgu yapan tribal ve etnik detaylar ve okaliptüsün ferahlatıcı etkisinden esinlenen yeşil renkler evlerinize yaz havasını getiriyor.

Evinizde Yaz Dekorasyonu

İskandinav kültürünü bir Akdeniz ülkesi olarak kendilerine has renklerle evleri canlandırmak istediklerini belirten Bella Maison Kreatif Direktörü Hatice Tan, 2021 İlkbahar Yaz Koleksiyonu hakkında bilgi paylaştı.

Sofralarda özgün tasarımlar

Bella Maison’un en sevilen koleksiyonlarından olan sofra grubu ürünlerinde de gözle görülür değişiklikler yaptıklarını belirten Tan, “Yenilikçi tarzımızla her zaman fark yarattığımız sofra grubumuza bu sezon da çok sayıda ürün ekledik. Sezonda benzeri görülmemiş farklı ve özgün tasarımlara, botanik efektlerden tribal etkilere kadar çok sayıda kişiye hitap edecek tabak tasarımlarına yer verdik. Zeytinin bereketini sofralarımıza yansıtmak amacıyla zeytin figürlü tabak tasarımları, orkidelerin ve manolyaların açıp da sofralarımızı ferahlatacak Garden serisi, Ege sahillerinde evi olanların zevkle kullanabileceği ve o havayı tüm evlere yansıtabilecek marin mavisi tabak tasarımları, Afrika filleri, sevimli kuş ve kedi figürlerini içeren kahvaltı setleri ve yeşil ile kiremit renklerinin en güzel tonunu barındıran yemek setleri bu sezon raflarda yerini alacak.” dedi.

Yatak odalarının tarzı Bella Maison ile yenileniyor

Yeni koleksiyon ile ev modasında sezon renklerinin yer aldığı bir alan yaratmak istediklerini belirten Hatice Tan, “Bella Maison olarak 2021 İlkbahar Yaz sezonu için hazırladığımız koleksiyonda ev tekstili ürün grubumuzda Pantone’nin 2021’in rengi olarak belirlediği sarı ve gri renklerini bünyemize kattık ve tasarımlarımızda daha ön plana çıkardık. Bir Akdeniz ülkesi olarak hiçbir sezon vazgeçemediğimiz mavi renge bu sezon da yer verdik ve mavi serimize mercanlardan oluşan nevresim desenlerini ekleyerek, yatak odalarında Ege ve Akdeniz esintileri yaratmayı hedefledik. Siyah & Beyaz koleksiyonumuzda Afro dekorasyon trendine vurgu yapan tribal ve etnik detayların olduğu nevresimler ve kırlentlerle evlerin havasını hızla değiştirmek istedik. Aynı zamanda gri ve antrasit renklerle hazırladığımız tasarımlarla son günlerde ev dekorasyonunda dikkat çeken maskülen tarza da vurgu yaptık. Yeşil serimizde okaliptüsün ferahlatıcı ve sakinleştirici etkisinden esinlenerek hazırladığımız nevresim ve mutfak havluları tasarımlarımızla yaşam alanlarını daha huzurlu hale getirdik. Üç sezondur vazgeçilmezlerimizden ve koleksiyonumuzun en sevilen renklerinden olan kiremit, bej, somon serimize etnik detaylardan oluşan nevresimlerden doğal dokuları anımsatan yatak örtülerine kadar birçok yeni ürün ekledik.” dedi.

Renklerin enerjisini tasarımlarına yansıtan Bella Maison, rengarenk hazırladığı ev giyim ürün gruplarıyla da evde geçirilen zamanı daha keyifli hale getiriyor. Pijama takımı, gecelik, sabahlık ve ev terliği gibi zengin ürün çeşitliliğin bulunduğu ürün kategorisinde her zevke uygun seçenekler yer alıyor. Ev giyiminde ham içerikli kumaşların ve doğal dokuların kullanılmasına özen gösterdiklerini ifade eden Tan, “Doğallık ve sürdürülebilirlik kavramlarını vurgu yaparak özenle hazırladığımız ev giyim grubumuz pamuklu doğal yüzeyi ve yumuşacık dokusu sayesinde kullanıcılarımıza konfor sunuyor. Bu sezon tasarımlarımızda daha az desene yer verdik ve şıklığı ön plana çıkardık.” şeklinde ifade etti.

Mix & Match konseptiyle sofra dekorasyonuna özgünlük hakim oluyor

Doğadan ilham alan renkleriyle evleri baştan yaratan Bella Maison, aynı zamanda Mix  Match konseptiyle kullanıcılarına özgür bir alan yaratıyor. Böylelikle kullanıcılar takım halinde satın alma seçeneğinin yanı sıra farklı koleksiyonlardan seçtikleri tek tek parçalarla kendi takımını da oluşturabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.