Dockers İlk Kadın Giyim Koleksiyonunu Tanıttı

35 yıllık erkek giyim markası Dockers, 2022 Sonbahar Kış Sezonunda ilk Kadın Giyim Koleksiyonunu tanıtıyor.

Docker İlk Kadın Giyim Koleksiyonunu Tanıttı

Dockers yeni kadın giyim koleksiyonunun marka elçisi olan Fransız sörfçü Maud Le Car ve sörfçü erkek arkadaşı Joan Duru Basque ile Dockers‘ın marka elçisi olan sıcak, modern ve capcanlı ruhlu Maud, kesinlikle Dockers kadın koleksiyonunu kendi tarzında taşıyor. Maud Le Car ile birlikte Dockers, şimdiye kadar sadece erkekler tarafından bilinen klasik Kaliforniya yaşam tarzını kadınlara sunuyor. Sürdürülebilir bir şekilde üretilmiş zamansız klasikler artık kadınlarla da buluşuyor.

Dockers kadın giyim koleksiyonu, tepeden tırnağa rahat bir görünümü farklı stiller ve sonsuz kombinasyonlarla sunuyor. Sizi her durum için hazır tutacak, California havasının sonbahar renkleriyle mevsimlik kapsül bir koleksiyon. Yeni kadın giyim koleksiyonu sevgiyle ve sürdürülebilir bir şekilde hazırlandı: Organik pamuklu tişörtler ve pamuklaştırılmış kenevirden Orijinal Khaki. Sıcak ve kucaklayıcı. Rahat ve konforlu. Sade ve zamansız. Kadın giyim koleksiyonunu özetleyen duruş işte tam olarak bu!

The Week end Chino çok rahat ve hafif. Üstelik 3 farklı renk seçeneği bulunuyor. Organik pamuklu üstler, sabahtan akşama kadar her durumda, ofiste veya arkadaşlarınızla akşamüstü kaçamağında giyebileceğiniz rahat ve şık bir görünüm için koleksiyonu tamamlıyor! Kadınsı bir şıklık için yeniden yorumlanan ikonik Crewneck erkek süveterinden bahsetmiyoruz bile 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.