Divarese ve Davet Çok Elbisem Yok Koleksiyonu

Divarese; Davet Çok Elbisem Yok ile yaz günlerine stil ve renk katacak özel bir kapsül koleksiyon için yeniden bir araya geliyor. Sınırlı sayıda üretilen, iddialı DCEY x Divarese 2021 İlkbahar Yaz koleksiyonu, gündüz stilinden gece ışıltısına; bu sezon da adımların stil dozunu artırıyor.

Dünyaca ünlü moda markalarını trend takipçileriyle buluşturan, davet stilinin öncü satış ve kiralama platformu Davet Çok Elbisem Yok, Divarese ile güçlerini ikinci kez DCEY x Divarese Koleksiyonu için birleştirdi. Sınırlı sayıda tasarlanan DCEY x Divarese 2021 İlkbahar Yaz Koleksiyonu; yepyeni modelleri, canlı renk paleti ve sezon trendlerini yansıtan detayları ile yaz gardıroplarının vazgeçilmezi olacak.

Birbirinden özel dokuz farklı modelin, sezonun en iddialı renkleri ile buluştuğu heyecan verici DCEY x Divarese koleksiyonu, yaz aylarına enerji ve stil katmaya hazır. Beş sandalet ve dört terlik modeliyle her tarza uygun bir parçanın yer aldığı koleksiyon, siyah, nude gibi klasiklerin yanı sıra yaz ruhunu yansıtan mavi, mercan, pudra, sarı ve yeşil gibi canlı tonların farklı notalarına uzanan zengin bir renk paletine sahip. DCEY kurucu ortağı Eda Franci “Bu sezon güneşin sarısından mercanın turuncusuna, su yeşilinden pembeye; yaşam enerjisini yansıtan tutkulu renklerden ilham alarak heyecan verici ve canlı bir koleksiyon hazırladık,” sözleriyle renk seçkisini açıklıyor.

Sezon trendi küt ve sivri burunlu tasarımların yanı sıra, ikonik topuk detayları ile DCEY x Divarese Koleksiyonu, günlük şıklığın iddia dozunu artırken; zarif taş süslemeli detaylar, iri zincirler, gold ve gümüş modeller yaz gecelerinde ışıldamanızı sağlayacak. DCEY kurucu ortağı Seda Aksoy da “Sofistike tercihleri olan, yaşadığı anın değerini bilen ve tadını çıkaran kadınlar için, şehir yaşamının ihtiyaçlarına cevap veren koleksiyonda zamansız, rahat ve feminen parçalara yer verdik,” sözleriyle koleksiyonun esin kaynaklarına değiniyor.

Sınırlı sayıdaki DCEY Divarese kapsül koleksiyonu; seçili Divarese mağazaları ve online mağazasında, DCEY Showroom ve online mağazasında satışta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.