Devrim Erbil Çeşitlemeler Sergisi

Ekim ayında ilk defa kapılarını açacak olan G&G Sanat Merkezi, Çağdaş resim sanatının Türkiye’de ki en önemli temsilcilerinden

Devrim Erbil  ÇEŞİTLEMELER Sergisini 2 Ekim – 2 Kasım tarihleri arasında izleyicilerle buluşuyor.

Ressam Güher Elçiçek tarafından açılacak G&G Sanat Merkezi, yepyeni bir heyecanla, sanata öncülük ederek Anadolu yakasının en önemli merkezlerinden olmaya aday. İlk açılış sergisini, Türk resminin en önemli temsilcilerinden olan Devrim Erbil Çeşitlemeler Sergisi ile yapacak olan merkezin galeri mekanında, sanatseverler, sanatçının çeşitli dönemlerine ait pentür, baskı ve halı eserlerinden oluşan geniş bir seçkiyi izleyecekler.

Anadolu yakasında Çiftehavuzlar’ da Beyaz Köşk’ de açılacak G&G Sanat Merkezi, yıl boyunca sergiler, seminerler, workshoplar, söyleşiler ve kurslarla sanatseverlere ve genç yeteneklere kapılarını açacak. Merkez, Türk ve dünya sanatının önemli isimleri ile gerçekleştirilecek sergilerin yanısıra, resim, seramik, gravür atölyeleri ile birlikte sanatseverlerin hizmetine açılmış olacak. Bünyesinde nitelikli eserleri barındıracak ve bunları sanatseverlere ulaştıracak.

Sanatseverler Beyaz Köşk’ün her katında farklı disiplinlerle buluşarak, yüzyıllık çam ağaçları bulunan bahçesinde rahatlıkla kahvelerini yudumlarken, sanatçılarla sohbet olanağı bulacak, isterlerse çeşitli kurslara da katılabilecekler.

Küratörlüğünü Ressam Ahmet Özel’in yaptığı, G&G Sanat Merkezi’nde düzenlenen Devrim Erbil Çeşitlemeler Sergisi 2 Ekim – 2 Kasım tarihleri arasında her gün 11:00 -18:00 saatleri arasında ziyaret edilebilir. Instagram hesabından takip edebilir, tüm sergiler ve yeniliklerden haberdar olabilirsiniz. G&G SANAT MERKEZİ, Covid-19 önlemleri kapsamında randevu ile çalışmaktadır.

G&G SANAT MERKEZİ Adresi: Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi, Oramiral Kemal Kayacan Sokak, NO: 2 BEYAZ KÖŞK, GÖZTEPE

Telefon 0216 3585600

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.