BB Cream Spf50 ile Cildinizde pürüzsüz Görünüm

Pure Beauty BB Cream Spf50 ile Mükemmel Cilt Görünümü

Doğal görünümlü, hafif ve makyajsız bir makyaj görünümü elde etmek istiyorsanız, kullanacağınız Pure Beauty BB Cream Spf50 ile tek ürünle 10 fayda sağlamış olacaksınız. Ivory ve Natural olmak üzere iki ton alternatifiyle kullanıcıların beklentileri  doğrultusunda yenilenerek daha doğal bir görünüm kazanacaksınız.

Pure Beauty BB Krem yumuşak kremsi yapısıyla, pürüzsüz ve yüksek kapatıcı bir bitiş sağlayan, tüm gün kalıcı etki yaratırken içerisinde bulunan Lespedeza Capitata özü sayesinde cildi mavi ışığın zararlı etkilerinden ve SPF 50 koruması sayesinde güneş ışığının zararlı etkilerinden koruyor. Antioksidan özelliği olan Camellia Japonica Çiçeği ile cildi kirlilikten koruyarak canlı bir görünüm sağlar. Gözenekleri ve renk eşitsizliklerini gizleyerek cildin kıvrımlı noktalarında bile kapatıcılık sağlayarak doğal, ipeksi ve pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. .eğer cildiniz sivilce oluşumuna ve cilt lekelerine meyilli, kızarık ve donuk görünümlüyse hiç korkmadan kullanabileceksiniz.

 

Pure Beauty BB Kremin Cildinize 10 Faydası 

Yumuşak & Pürüzsüz Bitiş

Gelişmiş Cilt Dokusu

Tam Örtücü Canlı Cilt Görünümü

Mavi Işık Koruması

Gözenek Görünümü Giderici

Nemlendirme

Spf50 Pa+++ Yüksek Güneş Koruması

Hafif Yapı

Leke Görünümü Giderici & Parlaklık Verici Formulasyon

Antioksidan

 

Pure Beauty BB Kremin İçinde Bulunanlar:

Camellia Japonica Çiçeği: Güçlü bir antioksidandır ve cildi kirlilikten yüksek oranda korur.
Deniz Kestanesi: Cilt dokusunun elastikiyetini düzenleyerek cildi yenilemeye destek olur.
Myrothamnus Flabellifolia Yaprak Ekstresi: Cildi nemlendirir, canlandırır, yeniler ve hasar görmüş cildi güçlendirmeye yardımcı olur.
Niacinamide: B3 Vitamini olarak bilinen Niacinamide fazla melanin toplanması sonucu oluşan Melonozomların cilde etki etmesini engelleyerek cilde beyazlık ve parlaklık sağlar. Lekeye meyilli ciltlerde leke açıcı görevi görür.
Lespedeza Capitata Özü: Teknolojik cihazlardan yayılan ve cildi yaşlandıran önemli etmenlerden biri olan mavi ışığın sebep olduğu oksidatif stresten cildi korur.

Pure Beauty BB Krem Kullanımı: Temel cilt bakımınızdan sonra yeterli miktarda aldığınız Pure Beauty BB Kremi yüzünüzün merkezinden başlayarak alın, burun ve çene bölgesi olmak üzere göz ile temasından kaçınarak hafif dışa doğru hareketler ile orta ve işaret parmağınızı kullanarak uygulayınız.

Pure Beauty BB Krem Fiyatı 89,95 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.