Vans Global Kaykay Takımı Kaykay Filmi

Vans Kaykay Topluluğu, İş Birliğiyle Yapılan İlk Global Kaykay Filmini Sunuyor: Nice to See You

Vans, Vans Global Kaykay Takımı kadrosunu ön plana çıkarmak için dünyanın dört bir yanındaki yetenekli film yapımcılarının yaratıcı vizyonlarını hayata geçirip sıfırdan inşa ettiği yeni uzun metrajlı film olan Nice to See You’nun dünya prömiyerini yapmaktan gurur duyuyor.

Los Angeles’lı ünlü film yapımcısı ve fotoğrafçı Greg Hunt‘ın rehberliğinde, Nice To See You‘nun yıldızları Adelaide Norris, Alexey Krasniy, Breana Geering, Chima Ferguson, Daiki Hoshino, Diego Todd, Digby Luxton, Dustin Henry, Etienne Gagne, Nick Michel, Notis Aggelis, Pedro Delfino, Rio Morishige, Ronnie Sandoval, Shogo Zama, Simon Zuzic, Una Farrar ve Wang Guohua, diğer birçok Vans Ailesi üyesi filmde yer alıyor. Gerçek anlamda global bir yapım olan filmin ortak yönetmenliğini Tommy Zhao, Shari White (Vans’ Credits’in yönetmeni), Paul Labadie ve Max Pack (Vans Avrupa’dan Tom’s Tales’in yönetmeni), George Kousoulis, Daniel Dent ve Kyota Kamei gibi yaratıcı yetenekler üstlendi.

Farklı bölgelerden birçok yönetmenin ifade ettiği gibi, filmin ortaya çıkmasındaki dürtü; coğrafya, geçmiş veya kimliğe bakılmaksızın dünyanın her yerindeki kaykaycılar arasında paylaşılan dayanışma ve ortaklık duygusu oluyor.

Avrupalı yönetmen Paul Labadie, “Kaykayın merkez üssü her zaman Amerika olmuştur ancak günümüzde kaykay, dünya çapında her zamankinden daha fazla yayılmış durumda ve bu gibi projeler bu durumun en iyi temsili.” deyip sözlerine şu şekilde devam ediyor. “Bence oyuncu kadrosunun çeşitliliği, kaykayın tüm cinsiyetleri ve ırkları kucakladığını gösteriyor; bu şu anda dünyaya vermek için iyi bir mesaj.”

Çinli Yönetmen Tommy Zhao, “Bu film, kaykayla ilgili en iyi şeyleri temsil ediyor- arkadaşlar, iyi zamanlar ve tabii ki iyi numaralar,” diyor ve ekliyor. “Vans Kaykay Topluluğu’nun ilk gerçek global videosunun bir parçası olmaktan gurur duyuyorum ve nereden olursanız olun bu yapım, tüm kaykaycılarımıza uluslararası bir platform sağlıyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.