Cadılar Bayramına Özel İkonik Sahnelere Hayat Veren Vans x Horror Koleksiyonu

Vans, klasik ve bilinen korku hikayelerine hayat vermek adına, onların en korkutucu anlarından bazılarıyla ikonik ayakkabı ve giyim ürünlerinin yorumlandığı Vans Horror 2022 Sonbahar Kış koleksiyonu için Warner Bros. ile bir araya geliyor.

Gerçek korku ikonları yaratan Warner Bros., 80 yılı aşkın süredir en sevilen korku filmlerini üretti. The Shining’in ürkütücü ikizleri, The Exorcist ve The Lost Boys’un şeytanice ele geçirilmiş karakterleri, Friday the 13th, Nightmare on Elm Street ve IT’deki ürkütücü zihinler ile Warner Bros., korkutucu kelimesi ile eş anlamlı hale geldi.

Klasik Checkerboard deseni üstüne IT filmindeki ikonikleşmiş kırmızı balonların olduğu Vans Era ve SK8-Hi’daki The Shining’in tekrarlanan parlak metin logosunun yanı sıra alt tabanı boyunca el yazısıyla yazılmış filmden cümleler ile klasik korku filmlerindeki en korkunç anları yeniden canlandırıyor.

Vans Horror koleksiyonundaki erkek giyim ürünleri, Friday the 13th’deki karanlıkta parlayan hokey maskesi baskılı polar kazak ve Freddie Kruger’in pençelerinin yırttığı 600D polyesterden yapılan A Nightmare on Elm Street Ward Crossbody çantasıyla bizleri en sevdiğimiz sahnelere götürüyor.

Vans Cadılar Bayramına Özel Koleksiyonu

Vans 2022 Sonbahar Kış Kadın giyim koleksiyonundaki her şey The Shining’den esinlendi. Filmin ürkütücü ikizleri, kalın pamuklu jarse uzun kollu crop tişört ve kenarları fırfırlı çorap üzerinde eski bir duvar kâğıdı baskısı halinde yer alıyor. Koleksiyon, işlemeli ‘Off The Wall’ logolu, tatlı ve aynı zamanda uğursuz bir fiyongu olan Vans X The Shining şapka ile tamamlanıyor.

Vans Horror koleksiyonu, Classic Slip-On, Slide-On, Slip-Skool, Old Skool ve Style 47 Creeper ayakkabı modellerinden oluşuyor. Erkek giyim koleksiyonunda polar kazak, kısa kollu tişört, çoklu çorap seti, 6 panelli jokey şapka, 5 panelli çıtçıtlı şapka ve Old Skool III sırt çantası ön plana çıkarken, kadın giyim ve aksesuar koleksiyonunda boyfriend fit polar hoodie, koton jarse boyfriend fit tişört ve mini sırt çantası öne çıkan parçalar arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.