Tom Ford Costa Azzura Parfüm

“Akdeniz kıyılarına yapılan seyahatin hazzını anımsatan yeni Costa Azzurra Parfum, bildiğimiz Costa Azzura’nın daha derinleştirilmiş bir versiyonu. Bence hepimizin şu sıralar ihtiyaç duyduğu günlük yaşamdan kaçış hissini yansıtıyor.”

TOM FORD

Akdeniz’in hedonistik zevklerine kaçış niteliğindeki Tom Ford Costa Azzura Parfüm, daha öncesinde aşina olduğumuz kokunun aromatik notalar ile zenginleştirildiği daha odunsu hali ile karşınızda. Okyanus dalgalarının havasına eşlik eden, odun ardıç, fesleğen ve lavanta aromalarıyla güçlendirilmiş Costa Azzura Parfum, sizi Akdeniz’in kıyı dağlarına ve keşfedilmemiş koylarına doğru eğlenceli ve haz dolu bir maceraya sürüklüyor. İtalyan limonu aromasının yarattığı serinlik hissinin, yoğun olarak hissedilen meşe, sedir ve selvi notaları ile yarattığı harman teninizde unutulmaz bir iz bırakırken laden ve amber notalarının büyülü kombinasyonu Tom Ford Costa Azzura’nın lüks deneyimini zirveye taşıyor.

Tom Ford Costa Azzura Parfum’ın şişesi ise sıcak ve zarif bir duruşu yansıtıyor.  Altın kapaklı lüks tasarımın 50 ML ve 100 ML seçenekleri bulunmaktadır.

Tom Ford Costa Azzura Parfum Fiyatı:

Tom Ford Costa Azzura Parfüm 50ML  1320 TL

Tom Ford Costa Azzura Parfüm 100ML 1870 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.