Sinoz Metaverse mağazasını açıyor

Dijitalleşmeyi ve teknolojiyi odağına alan, e-ticarette doğmuş bir Türk markası olarak Globalleşme yolunda önemli adımlar atan Sinoz, yeni yatırım alanı Metaverse‘de müşterilerine alışveriş imkanı sunmaya hazırlanıyor.

Yasin Çörekçi

Yasin Çörekçi

Sinoz‘un Metaverse çalışmaları hakkında bilgi veren markanın CEO’su Yasin Çörekçi, Sinoz Metaverse mağazası ile  tüketicilerin evlerinden çıkmalarına gerek kalmadan, 360 derece mağaza deneyimi yaşayabileceklerini belirtti. Yasin Çörekçi,  “Sinoz Kozmetik olarak Metaverse’de ilk mağazamızı açmak için adımlarımızı attık. Teknolojiyi her zaman pazarlamanın odağına almış bir marka olarak bu gelişmeyi çok heyecan verici buluyoruz. Öncelikle meta evrene hızlıca adaptasyon sağlayan hedef kitlemizin kesişim datasını çalışıyoruz. Tabi bu arada meta altyapıları şirket teknolojilerimize ve operasyon süreçlerimize entegre edebilmek için dersimize iyi çalışıyoruz. 2 farklı zamanın aynı dili konuşabilmesi için değişimi anlayabilmek çok önemli” dedi.

Bu kapsamda öncelikle iletişim kanallarını meta adıma taşıyarak oradaki tüketicilere dokunmaya ve meta deneyimler yaşatmaya hazırlandıklarını belirten Yasin Çörekçi, “Ürün çeşitliliğimizden, satın alma deneyimlerine kadar neredeyse markamız ve ürünlerimizle dokunabileceğimiz tüm süreçlerde yaratıcı ve sonrasında tekrar tercih edilebilirliğimizi artıracak heyecan verici işler yapmayı hedefliyoruz” dedi. Dijitalleşmenin her alanda öneminin arttığını belirten Yasin Çörekçi, alışveriş alışkanlıklarına farklı bir boyut kazandıracak olan bu yeni dünyayı iyi kavramak gerektiğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.