MAC Meydan Okumaya Davet Ediyor

Makyajla ilgili beklentileri karşılamak ve aşmak, bize her gün ilham veren bir meydan okumadır.

21 Ocak’ta başlayan Challenge Accepted kampanyamız ise sizi MAC makyaj malzemelerini test etmeye ve tüm ürünlerin performanslarına ışık tutmaya davet ediyor.

Bu zorlu görevi, tıpkı ürünlerimiz gibi olağanüstü başarıya sahip bu iki süperstardan daha iyi kim yönetebilir? Tabii ki Cher ve Saweetie. Asla durmak nedir bilmeyen ve geleneklere meydan okumaktan çekinmeyen Cher ve Saweetie, topluluğumuzun her bir üyesini güçlendiren, onlar kadar sıkı çalışan ve en iyi makyajı yaratma amacımızı özetleyen sanatçılardır.

“Ben zaten bin yıldır Challenge Accepted diyerek meydan okuyorum.”

– Cher

Cher “Ben her zaman Cher‘dim ama dört yaşındayken makyaj, saç ve kostüm zevkine sahip değildim. Annemin saç fırçası ile şarkı söylerdim. Ben her zaman inatçıydım. Daha sonra bu inatçılık felsefeme dönüştü. Hayır kelimesine inanmıyorum ve ne olursa olsun asla pes etmedim. İnsanların ne düşündüğünün önemli olmasına izin veremezdim. Risk aldım, çünkü başka ne yapabilirdim? Çarpışan bir araba gibiydim, bir duvara çarptığımda gerileyip arkamı döndüm. Ben bin yıldır Challenge Accepted diyorum.” sözlerini dile getiriyor.

“Hedeflerimi belirleme ve onları gerçekleştirme konusunda hep acele ettim” diyor Saweetie. “Benim için bir ikon olmak, sınırların ötesine geçerek konfor alanınızın dışına çıkmaktır, bu yüzden bu meydan okuma kampanyası tam bana göre. Cher gibi bir efsane ve MAC gibi her zaman sevdiğim bir markayla ortak olmaktan çok onur duydum, mükemmel bir uyum.” diyor ve ekliyor: “MAC Lipglass her zaman en sevdiğim dudak parlatıcısı olmuştur ve hatırlayamadığım kadar uzun zamandır kullanıyorum. Aynı zamanda Cher‘in muhteşem enerjisi o kadar bulaşıcı ki, Challenge Accepted‘da onunla birlikte olmak unutulmaz bir deneyim oldu.”

“Hedeflerimi belirleme ve onları gerçekleştirme konusunda hep acele ettim”

– SAWEETIE

Sanatçılarımız, ürünlerinden ne beklediklerini ve neye ihtiyaç duyduklarını söylemekten asla çekinmiyorlar. Kuzey Amerika Sanat ve Dijital İçerik Direktörü Chantel Miller‘ı ele alalım: “Her zaman rahat hissettiren, pürüz bırakmayan veya rengi uçmayan mat bir ruj istemişimdir” diyor. “Pek çok insanın ve profesyonellerin seveceğine inandığım şey için konuştum ve ardından Powder Kiss Lipstick geldi. Challenge Accepted.” diyen Miller şu sözlerle devam ediyor: “Bu formül çığır açıcı. Ruh halime, makyajıma ve günümün (veya gecemin) benim için hazırladığı her türlü zorluklara uyum sağlayan mükemmel bir renk tonu seçimi ile ondan istediğim her şeyi elde ediyorum!”

MAC ‘in ilk günden beri kalbinde meydan okuma vardır: Statükoyu sorgulamaya, sosyal normlara meydan okumaya ve tonlardan formüllere, bitişlere ve etkilere kadar her şeyin sınırlarını zorlamaya cesaret etmek. Marka 1984 yılında kurulduğu andan itibaren, sadece makyaj sanatçısı topluluğuna değil, her çağa, her yaşa, her cinsiyete hizmet eden yüksek performanslı ürünler yaratmak için kendimize meydan okuduk. Bu meydan okuma her zaman olduğu gibi bugün de geçerlidir. Kendinizi nasıl ifade etmek isterseniz isteyin, kim olursanız ve olmak isterseniz olun, MAC özgünlüğünüzü kucaklar ve makyajla sizi bireyselliğinizi kutlamaya davet eder.

Peki bugün ne test ediliyor? Her şey!

M·A·C makyajınızın yapabileceği her şeyi görmek istiyoruz.

Renklerden, ter direncine, su geçirmezliğe ve uzun ömre…

MAC olarak, her ürüne gururla kattığımız zanaat ve kalitenin her gün, herkes ve her yaşam tarzı için geçerli olduğunu kanıtlamak istiyoruz.

Bunun nedeni, her bir ürünümüzün, her günü sizin kadar olağanüstü kılmak için hazırlanmış benzersiz formülleriyle, güzellik çağrısının ötesine geçmesidir.

MAC Cosmetics‘in Küresel Yaratıcı Direktörü Drew Elliott, “Yalnızca M·A·C, Cher ve Saweetie’yi bir araya getirebilir.” diyor. “Yüksek performansımızı nasıl göstereceğimizi düşünürken bir ikon ve efsaneye ihtiyacımız olduğu açıktı. MAC makyaj malzemeleri, her gün ve tüm gün, sahnede veya sahne dışında yıldızlar için üretilmiştir. Cher ve Saweetie’nin formüllerimizi teste tabi tutmasından daha mutlu olamazdık, görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Kendinize meydan okuyun, görünümünüzü test edin ve makyajla ilgili tüm beklentilerinizi aşmamıza izin verin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.