Louis Vuitton Capucines koleksiyonu

Louis Vuitton, Capucines koleksiyonunun yeni kampanya görsellerini yayınladı.

Louis Vuitton, Capucines koleksiyonunun fotoğraflarını Steven Meisel tarafından çekildi. Fransız aktris ve marka elçisi Lea Seydoux yalın bir arka planda klasik Louis Vuitton Capucines çantasını gözler önüne seriyor. Kampanyada, Capucines çantanın zamansız zarafetini vurgularken, bir kadın ile çantası arasındaki yakın ilişkiyi yansıtarak dikkatleri üzerine topluyor.

Louis Vuitton Capucines çanta adını, Louis Vuitton’un 1854 yılında ilk mağazasının açıldığı rue Neuve-des-Capucines’den alıyor. Maison’un son derece yüksek yaratıcılık değerleri ile olağanüstü işçilik ve geleneği yenilikle harmanlama yetisi, Capucines’i artistik zanaatkarlığın bir sembolü haline getirilmesi sağlanıyor.

Her bir Capucines çanta için yüzlerce ayrı el adımı gerekiyor. Yüksek mücevher tekniğini hatırlatan bu adımlar Maison’un benzersiz ve geleneksel uzmanlığını bir araya getiriyor. Tüm yıl boyunca Louis Vuitton atölyeleri, dünyanın en özel derilerinin peşinden gidiyor ve onlara sahip oluyor. Capucines çantalarda kullanılan, yumuşak ve muhteşem deriler, ustalık ve mutlak işçilikle bir araya gelip, bir kadının ömür boyu eşlikçisine dönüşüyor.

Kampanya görselleri için siyah Taurillon deriden Louis Vuitton Capucines MM modeliyle poz veren Lea Seydoux, bu ikonik model hakkındaki görüşlerini ‘’Capucines, Fransız uzmanlığının özünü temsil ediyor. Sevdiğim ve her zaman kullandığım bir çanta olduğu için Capucines elçisi olmaktan onur duyuyorum.’’ sözlerini dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.