LC Waikiki Yenidoğan bebek giyim koleksiyonu

LC Waikiki Baby’den Yenidoğan bebeklere doğa dostu koleksiyon

İnsan ve çevre sağlığına zarar veren uygulamalardan kaçınarak ürünlerine Ekoloji Laboratuvarı’nda uyumlandırma testleri gerçekleştiren LC Waikiki Green, OCS sertifikalı organik pamuk kullanarak hazırlanan Yenidoğan Koleksiyonu’nu ürünlerin üzerinde yer alan QR kod, koleksiyon hakkında detaylı bilgi verirken, annelerin görüşlerini paylaşmasına da imkan sağlıyor.

“Kimyasal maddelerle çalışmalarda sağlık ve güvenlik önlemleri” hakkındaki yönetmelik, toksik maddelerin insan sağlığı üzerindeki zararlarını gözler önüne seriyor. Toksik maddeler az miktarlarda solunduğunda, ağız yoluyla alındığında veya deri yoluyla emildiğinde insan sağlığı üzerinde akut veya kronik hasarlara yol açabiliyor. Üretim süreçlerini ayrıntılı bir şekilde inceleyen ve bu sayede zararlı kimyasalların kullanılmasının önüne geçen LC Waikiki, gerçekleştirdiği ekolojik testler ile bebeklerin sağlığını ön planda tutuyor. Bebeklerin hassas cildi ile uyum içerisinde olan LcWaikiki Yenidoğan Bebek Giyim Koleksiyonu, yumuşacık, esnek ve terletmeyen kumaşlar kullanılarak tasarlanıyor. Koleksiyonda yer alan ürünlerin üzerindeki çıtçıtlar, bebeklerin cildinde herhangi bir tahriş oluşmaması için nikel içermeyen malzemeler ile hazırlanıyor.

Bebeklere birbirinden sevimli desenler ile eşlik eden koleksiyon, bebek takımları, hastane setleri, pijamalar, aksesuarlar, çoraplar, tulumlar, çıtçıtlı bodyler ve iç giyim ürünleriyle, farklı ihtiyaçlar için çözüm önerileri sunuyor. Ciltlerinin en hassas olduğu dönemde bebeklerin sağlığı kadar rahatlığını da ön planda tutan parçalar, soft tonları ve birbirinden sevimli desenleri ile rengarenk kombinler yapılmasına olanak sağlıyor. Bebeklerin minik dünyasını renklendiren koleksiyondaki ürünlerde sevimli hayvan, çiçek ve sebze figürleri yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.