Invidia XCLSV 2020 2021 Defilesi

İnvidia Moda ve Tekstil; İnvidia & Xclsv markaları ile bu yıl ikincisi düzenlenen Tuğçe Sarıkaya ve Gözde Coşkun organizasyonuyla Türkiye’nin İncileri Ödül Töreninde yaptığı defile ile büyük beğeni topladı.

Ünlü koreograf Asil Çağıl koreografisiyle Yağmur Ayaz, Seviye İkbal Tulgar, Derya Ekşioğlu, Türkan Geyik, Leena Shindondola, Jenya Krivenko, Yana Shmidt, Melissa Aslan, Albina Detkova, Elif Tokgöz ,Kosovare Halimin gibi taçlı güzeller podyuma çıktı.Defilenin ses/ışık düzeni Fashion Art/Mesut Büyüksofuoğlu tarafından yapıldı.

Türkiye'nin İncileri

2020-2021 koleksiyonundaki Haute Couture elbiseler izleyenlerin beğenisine sunuldu. Özgün tasarım ve eşsiz kumaş çeşitliliğini farklı renk kombinasyonları ile sentezleyen İnvidia defilede bu yılki trendler hakkında da ipuçları vermiş oldu.

Uluslararası marka olma yolunda hızla ilerleyen, üretici ve ihracatçı özellikleri ile ülke ekonomisine katkı sağlamayı amaç edinmiş ve sosyal sorumluluk projelerinde bulunmayı vazife sayan bir anlayış ile İnvidia Moda Tekstil bundan sonra da bu tür organizasyonlarda yer almaya, yeni, güncel ve kendine özgü tasarımlarını sunmaya devam edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.