İlk Buluşmada Ne Giysem


İlk buluşmalar her zaman ekstra streslidir. Ne giyeceğinize karar verme telaşı da üstüne binince stresiniz birkaç katına çıkabilir. Bunu bildiğimiz için ilk buluşmada sizi rahatlatırken karşı tarafı etkileme garantili kış kombinlerini derledik.

İlk buluşmaya hazırlanırken ilk dikkat etmeniz gereken şeylerden bir tanesi denge. Elbette kombininizde sizi tanımlayan seksi detaylar olmalı. Femme fatale tarafınızı gizemli detaylarla vurgularken karşı tarafta bunun için fazla çabaladığınız izlenimini bırakmamalısınız. Her şey çok doğal görünmeli. Unutmayın ki seksi olmak için iddialı dekoltelere ihtiyacınız yok. Seksi hissetmeniz ve vücudunuzda en güvendiğiniz bölgeyi vurgulamanız yeterli. Bu göğüsleriniz, ince beliniz, saçlarınız, gözleriniz, dudaklarınız, bacaklarınız, omuzlarınız veya kalçanız olabilir. Yapmanız gereken bütün film yerine fragmanı göstermek.

Teninizi göstermeyen midi boy daracık bir elbiseyle kıvrımlarınızı vurgulayabilirsiniz. Veya mini bir etekle dizüstü çizmeler arasında ince çorapla seksi bir görüntü yaratabilirsiniz. Kaliteli görünen bir pantolon üzerine zarif göğüs dekolteli bir bluz veya omuz dekolteli bir kazak, altına da bilekte biten botlar istediğiniz dengeyi sağlayacak. Kalın bir kemerle belini vurguladığınız rengarenk, midi boy bir elbiseyle romantik bir görüntü yaratabilirsiniz.

Elbette karşı taraf onun için özendiğinizi bilmeli. Ancak bunun için fazla çaba göstermek, ilk buluşmadan çaresizce bir partnere ihtiyacınız olduğu izlenimi verir. Bu yüzden saçınızı, makyajınızı, kombininizi seçerken sıradan bir buluşma için hazırlanırken olduğu gibi düşünmelisiniz. Her zamanki şıklığınıza yukarıda bahsettiğimiz gibi küçük dokunuşlar eklemeniz kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak. Siz ayna karşısında kendinizi ne kadar iyi hissederseniz buluştuğunuz kişiye de aynısını hissettireceksiniz.

İlk buluşmalarda karşı tarafı etkilemek için fazla onun gibi düşünmeye çalışarak sonunda bize benzemeyen bir kadına dönüşebiliriz. Bu size iyi bir ilk buluşma vadedebilir ancak ilişkinin ilerleyen evrelerinde patlak vereceğinden şüpheniz olmasın. Çünkü bütün hayatınız boyunca olmadığınız bir kadın gibi yaşayamazsınız. Spor giyinmeyi seven bir kadınsanız hiçbir erkeği etkilemek için bundan vazgeçmemelisiniz. Maskülen bir stiliniz varsa feminen bir elbiseyle partner adayınızın karşısına çıkmamalısınız. Unutmayın ki pek çok ilişkinin sonunu getiren “ilişkiye başlayınca değişti”, “ilişkide kendini bıraktı” gibi cümlelerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.