GAP 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Kutluyor

GAP, kuruluşundan bugüne benimsediği “Daha İyi Bir Gelecek” felsefesiyle birleştirerek, kendi alanında üstün başarılar elde etmiş çocuklar ile birlikte özel bir projede kutluyor. Tüm dünya çocuklarına barış, sevgi, çevre bilinci ve birliktelik mesajlarını vermek üzere bir araya gelen üstün başarılı çocukların anlattıkları başarı hikayelerini özel bir reklam kampanyasıyla duyuran marka, #dreamthefuture hashtag’i altında tüm dünyayı daha iyi bir geleceği hayal etmeye davet ediyor.

Gap 23 Nisan’da Geleceği Üstün Başarılı Çocuklarla Kutluyor

2 yaşından bugüne profesyonel olarak buz pateni kategorisinde spor dalıyla ilgilenen Melissa Yavuz, Türkiye ve Rusya’da dereceler alarak uluslarası arenada üstün başarılar elde etti. Melissa’nın hayali; olimpiyatlarda Türkiye’yi temsil ederek altın madalya kazanmak.

Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuarı 9. Sınıf Flüt Sanat Dalı öğrencisi, Duru Körpecik tüm dünyadan 8-14 yaş grubundan çocukların katıldığı “Uluslararası Flüt Yarışması : Fluttissimo 2021”de kendi kategorisinde birinci olarak uluslararası başarı elde etti. Hayali, birincilik elde ettiği yarışmaya ev sahipliği yapan Fransa Nice şehrinde üniversite eğitimi almak ve dünyanın en büyük senfonilerinde “Debussy” eserleri çalmak.

Su Topu Federasyonu tarafından onaylı, lisanslı sporcu Alp Tamay, Türkiye’nin önde gelen su topu takımlarında oynuyor. Aynı zamanda gezegenimizi korumayı amaçlayan Alp, çevre aktivizmini destekliyor. Üstün başarı bursu ile akademik hayatında ilerleyen Alp, 2020 Cambridge Key Exam Türkiye 1.’si. İlgi alanları ve yetenekleri ile dünya çocukları için daha iyi gelecek hayaline ortak oluyor. Gelecekte tıp alanında başarılı bir bilim insanı olmak istiyor.

9 yaşından itibaren Eskrim sporuyla ilgilenen, çevre aktivizmini destekleyen lisanslı sporcu Ulaş Ergün, Türkiye Eskrim Şampiyonaları’nda 2 Altın ve 11 Bronz Madalya kazandı. U12 Bulgaristan Açık Turnuvası’nda da 3.lük elde eden Ulaş’ın hayali; eğitimini sürdürürken dünya çapında Eskrim sporunun bilinirliliğini arttırmak. Ulaş, anlamlı bir mücadelenin Eskrim ile en estetik şekilde ifade edildiğine inanıyor. Dostluk ve paylaşıma ortak olmak için daha fazla turnuvaya katılarak bu hayalini gerçekleştirmek istiyor.

Kingdom İstanbul tarafından hazırlanan reklam filminde Türkiye’den başlayarak tüm dünyada kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusu, Gap’in birleştirici ruhu yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.