Canlı ve Parlak Bir Cilt İçin

Sağlıklı bir cilt için; B, C, D vitamini gibi çeşitli vitaminlere ihtiyaç duyar. Cildin ihtiyacı olan vitaminleri sağlayan ve günlük vitamin üretimini destekleyen krem ve serumlarla cilt bariyerinizi güçlendirmeye hazır mısınız?

Cildinin canlı ve parlak görünmesi için yaşın bir önemi yok! Her farklı yaşta, ışıltılı bir cilde sahip olabilirsiniz, yeter ki doğru zamanda doğru ürünü kullanın. İyi beslenme, vitamin alımı, bol su tüketmek ve doğru cilt bakım ürünlerini kullanmak, cildin parlak ve canlı görünmesini sağlıyor.

Cildinizi doğru temizlemek, vitamin içerikli serumlarla canlılığını koruyabilmek ve uzun süreli nemlendirme kazanmak için size Avon Anew’in 3 ürününü sunuyoruz. Daha aydınlık, canlı ve genç görünümlü bir cilt için, vitamin içeren ya da cildin ihtiyacı olan vitamin üretimini destekleyen cilt bakım ürünleri Avon Anew’de bulunuyor.

Eğer Canlı ve parlak bir cilt görünümüne sahip olmak istiyorsanız;

Hyalüronik asit ve B3 vitaminiyle cildi temizleyerek canlandıran, Anew “Canlandırıcı Micellar Su” alışveriş listenizde olmalı. Tüm yaşlar için ideal olan bu ürünü, cildinizi temizlemek için kullanabilirsiniz,
C vitamini içeren ve cilde canlılık veren Anew Vitamin C Canlandırıcı Serum, %10 saf C vitamini güçlü antioksidan özelliğiyle vazgeçemeyeceğiniz ürünler arasında tutabilirsiniz,
D vitamininin gücüyle cildi 72 saat boyunca nemlendirerek canlandıran Anew Hydra Pro Vita D Su Bazlı Krem, sadece Avon’da bulunan Pro Vita D teknolojisi ile yeni keşfiniz olabilir.

avon kataloğu

Anew Revitalising Micellar Water ( Canlandırıcı Micellar Su) 38.99 TL

Anew Vitamin C Canlandırıcı Serum 89.99 TL

Anew Hydra Pro Vita D Su Bazlı Krem 54.99 TL

AVON kataloğu cilt bakım haberleri için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.