Cacharel 2019 Erkek Modası

Cacharel, baştan aşağı denim görünüm trendini kendi tarzıyla yorumluyor. Denimi daha klasik bir stille bir araya getirmenin yanı sıra denimin özünden de esinleniyor. Patchwork’lerden yola çıkarak ortaya çıkardığı montun üst tarafı ile alt tarafı arasında farklı kumaşlar kullanıyor, denimin orijinal iplik rengi bakıra tüm koleksiyonunda yer veriyor.

Cacharel, ipliğin mulune edilmesindeki teknik sayesinde, denim görünümünde hazırlanan yün karışımlı ceketi denim pantolonla bir araya getirerek özgün bir tonsürton giyim örneği sunuyor. Moda tasarımında sanatsallığı cesur desen uygulamalarıyla yaşatan Cacharel, kombini şal deseni mendil ve ekose kravat ile tamamlıyor. Bordo ve griyi mulune ederek oluşturuğu %100 yün buklet ceket, benzer renklerdeki kaz ayağı desenli kravat, flanel dokulu gömlek ve gri tonlarındaki denim ile kombinlenerek Cacharel erkeğini yansıtan klasik ve modernin karışımı bir görünümün parçası oluyor.

Kumaşlarının kalitesi ve niteliği ile öne çıkan Cacharel’in denim pantolonları likralı kumaştan üretiliyor, bu sayede hareket engeli oluşturmayarak seyahatlerde konfor sağlıyor. Aynı zamanda geri toplama özelliği olan kumaşlar sayesinde diz yapma, pantolonun duruşunun bozulması gibi bir durum yaşanmıyor ve Cacharel erkeğinin arzuladığı stil sahibi görünüm bozulmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.