Burcu Esmersoy her Halini PELLİN PARIS ile Yaşayacak

BURCU ESMERSOY HER HALİNİ PELLİNN PARIS’LE YAŞAYACAK

İçinde Sen Var” mottosuyla kozmetik sektörüne güçlü bir giriş yapmaya hazırlanan Pellinn Paris Parfüm’ün Burcu Esmersoy’lu reklam kampanyası büyük ses getirecek. 

Gerek sosyal medyada yarattığı renkli karakteri, gerek farklı alanlardaki çalışmalarıyla kendinden “her haliyle güzel” diye söz ettirmeyi başaran Burcu Esmersoy bu auranın nasıl koktuğunu da kadınlara Pellinn Paris Parfüm’le göstermeye geliyor.

İçinde Sen Var” sloganıyla kendine güvenin cazibesini parfümle birleştiren “Pellinn Paris Parfüm”, reklam yüzü Burcu Esmersoy’la muhteşem bir kampanyaya imza atarak sektöre güçlü bir giriş yapıyor. Burcu Esmersoy‘lu reklam filmi ile çok konuşulacak olan Pellinn Paris,  Türkiye’de lüks parfümü ulaşılabilir kılmak için sabırsızlanıyor.

HER HALİYLE ÖZEL KADIN

Pellinn Paris Parfüm aracılığıyla kadınlara; “Yazın en güzel notalarını beraber keşfedelim” şeklinde seslenen Burcu Esmersoy’un rengarenk hallerinden esinlenerek yaratılan kampanyanın reklam filmi Adile Sultan Sarayı’nda çekildi.

Dev bir ekip tarafından aylarca yapılan çalışmanın ürünü olan kampanyanın reklam filmi için onlarca kostüm ve aksesuar kullanıldı. Yönetmenliğini Can & Eymen’in üstlendiği reklam filminde birbirinden çarpıcı dev dekorlar kullanılarak, Adile Sultan Sarayı’nda birçok farklı  mekan yaratıldı.  Global standartlarda bir reklam filmine imza atan Pellinn Paris Parfümlerinin bu ilk reklamında,  kampanyadan özel anları Ümit Karalar fotoğrafladı.

 

Kampanya Künyesi

Marka: Pellinn Paris, Doğuş Spa Group

Reklam Ajansı: The Klishe

Marka Stratejist ve Konsept Danışmanı: Simla Canpolat, Efe Göynügüzel

Marka Yöneticileri: Rüya Umutlu, İrem Akdemir, Selena Demirtaş

Celebrity Management: Ümit Karalar Gökmen, Emre Gökmen, Wag10

Fotoğrafçı: Ümit Karalar Gökmen, Wag10

Yönetmen: Can Esat Yalkın / Eymen Topçuoğlu

Görüntü Yönetmeni: Serkan Güler

Sanat: Ayşe Abayoğlu

Makyaj: Hazal Öcan

Saç: Burhan Çılgın

Styling: Kaya Emrah Kaya

Prodüktör: Şükran Kaya

Senaryo: Simla Canpolat

Jingle düzenleme: Mix Mastering

Post prodüksiyon:  Roots

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.