Anneler Gününe Özel Annenizin İsmi Gratis Logosunda

Gratis, Anneler Günü’nde tüm annelere logosunu hediye ediyor. #güzellergüzelianneme teması ile hazırlanan özel kampanya ile gratis.com üzerinden annesine hediye alanlara, Gratis logosuna annesinin ismini yerleştirerek özel bir site aracılığıyla sürpriz yapma şansı sunuluyor. Her anneye özel yapılacak sitede, kişiye özel mesaj da yer alıyor. Anneler Günü için hazırlanan özel hediye paketlerinin yanı sıra annesine bu unutulmaz sürprizi yapmak isteyenlerin alışveriş sırasında ücretsiz Anneler Günü hediye kartını sepetine eklemeleri yeterli oluyor.

Kampanya için hazırlanan filmde ise Youtuber Merve Özkaynak yer alıyor. Gratis’in Anneler Günü kampanyası için ekran karşısına geçen Merve Özkaynak, videoda annesini anlatarak Anneler Günü’nde ona Gratis’i aldığını ve Gratis’in adını değiştirerek annesinin adını verdiğini söylüyor. Kampanya kapsamında hazırlanan videoda Gratis logosunun isme özel olarak değiştirilmesi dikkat çekiyor.

Gratis’in Anneler Günü filminde “Sen de Anneler Günü’nde annene Gratis’i alıp onun adını vermek ister misin?” mesajı verilirken, 1 – 10 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak kampanyanın detayları da paylaşılıyor. Gratis’te ayrıca Anneler Günü kampanyası kapsamında yüzde 50’ye varan indirimler sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.