Alışveriş: Kışın Kuruyan Cildiniz için Doğal Ürünler

Havaların soğumasıyla beraber başta ellerimiz, dirseklerimiz ve bacaklarımız olmak üzere vücudumuzun pek çok kısmında cildimizin kuruduğunu ve gerildiğini hissetmeye başlıyoruz. Giderilmeyen cilt kuruluğu zamanla cildin elastikiyetinin kaybedilmesine ve yaş alma belirtilerinin daha erken görülmesine sebep olabilirken, deri çatlamalarını da beraberinde getirebiliyor. Uzmanlar, vücut bakımında faydalı yağ asitleri, vitaminler ve mineraller yönünden zengin olan hindistan cevizi yağı, susam yağı ve kenevir tohumu yağı gibi soğuk sıkım yağlara yer verilmesini öneriyor.  Cildiniz için kullanabileceğiniz bu yağları satın almak için tıklayın.

 

Doğal Koruyucu Susam Yağı İNDİRİMLİ Satın Almak için TIKLAYINIZ.

 

Özellikle Çin ve Hint tıbbında önemli bir yere sahip olan susam yağı, içerdiği E vitamini ve antioksidanlar sayesinde kış döneminde cildinizi destekliyor. Aynı zamanda her mevsim güneşe karşı doğal bir koruma sağlıyor. Susam Yağı indirimli fiyatıyla almak için tıklayınız.

 

 

 

 

 

Kenevir Tohumu Yağı İndirimli Fiyatıyla Almak İçin TIKLAYINIZ.

 

Besleyici özelliği ile tercih edilen içeriklerden biri olan kenevir tohumu yağı içeriğinde doğal olarak omega-6 yağ asidi olan linoleik asit bulunmasının etkisiyle normal cilt sağlığının korunmasına yardımcı oluyor. Duştan sonra vücut bakımında düzenli kullanıldığında kuruluğun azaltılmasında destekleyici rol oynarken cilt elastikiyetinin arttırılmasını da destekliyor. Ayrıca gözenek tıkama riski yani komedojeniklik değerinin 0 olması sebebiyle akne ve komedon oluşumuna sebep olmuyor ve tüm cilt tipleri için sağlıklı bir alternatif haline geliyor. Kenevir Tohumu Yağı Satın Almak İçin Tıklayınız.

 

 

 

Cilt Bariyerinin Güçlenmesinde Hindistan Cevizi Yağını İndirimli Almak İçin TIKLAYINIZ.

 

Cilt ve saç sağlığı için önemli içeriklerden biri olan, E vitamini yönünden oldukça zengin hindistan cevizi yağı, düzenli kullanımında özellikle kuru ciltleri besleyerek çatlak ve pullanma gibi sorunların giderilmesini destekliyor. Neredeyse her evde bulunan ve bakım rutinlerinde pek çok kişinin olmazsa olmazı olan Hindistan cevizi yağı, aynı zamanda gıdalarla kullanımda da tercih ediliyor. 

 

Cildiniz için kullanabileceğiniz bu yağları satın almak için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.