Afra Saraçoğlu Koton Koleksiyonu

Afra Saraçoğlu Koton 2022 koleksiyonu sezonun renkleriyle mevsimin dingin ruhuna dinamizm katıyor. Afra Saraçoğlu Koton koleksiyonuyla stiline güvenen ve farklı olmayı seven kadınlar için şehir hayatına yakışır trendleri, güçlü tasarımlarla birleştiriyor.

Afra Saraçoğlu Koton 2022 koleksiyonunda yumuşak dokular sezon renklerinin en güzel desen ve tonlarıyla harmanlanarak incelikli kesimler, göz alıcı renk geçişleri ve birbiriyle kombinlenebilen parçalarla sengin seçenekler sunuyor. Şehrin enerjisini gardıroplara taşıyan deri görünümlü tasarımlar ve kapitone detaylar leopar desen, İspanyol paça ve pelüş montlarla tamamlanıyor. Afra Saraçoğlu Koton 2022 koleksiyonunda yeşil ve pembenin çarpıcı birlikteliğiyle dikkat çeken etek – ceket tüvit takım ise gündüz ve geceye uyarlanabilen benzersiz bir şıklık vadediyor.

Afra Saraçoğlu Koton 2022 koleksiyonunda Country Calling, Modern Gothic, Millitary, Clash of Colors olmak üzere dört farklı temadan oluşuyor.

“Modern Gothic” temasında deriler, kapitoneler, yırtık denim ve ekoseler dikkat çekerken, oversize gömlekler, yırtmaçlı mini etekler ve volanlı mini elbiselerin birlikteliği leopar desenin iddiasını ortaya koyuyor. Renklerin hakimiyetindeki parçalarda ise cut-out detaylar göze çarpıyor.

Renk skalasının her tonuyla sonbaharı çağrıştıran “Military” teması ise, tepeden tırnağa özgün bir stil yaratmayı amaçlayan kadınların favori parçalarını oluşturuyor. Kapitone, paraşüt kumaş, örme kumaşlar, kargo pantolonlar, jogger setler ve eşofman takımları ile koleksiyonda farklı tarz ve dokuların flörtü başrol oynuyor.

Sezonun doğadan ilham alan renkleri kahve, hardal, safran, bordo ve turuncu “Country Calling” temasındaki hakimiyetiyle, evden ofise dönüş sürecinde her ihtiyaca kolayca cevap veriyor. Etnik desenli kazaklar, hırka ve teddy kabanlar, yeni sezonun sıcak ve yumuşak detayları

Gençler ve ruhu daima genç olanlar için “Clash of Colors” teması canlı renk paletiyle piliseli etekler, bomber ceketler, ekose kolej takımları ve trikoları ile cesur seçimler yapmak isteyenlere göz kırpıyor.

Afra Saraçoğlu  Koton Koleksiyonu, seçili Koton mağazalarında, Koton App’te ve online alışverişin adresi koton.com’da ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.