7 Günde Daha Dolgun Daha Sıkı bir Cilt

Avon dünyadaki tek protinol teknolojisine sahip Anew kremleri ve ampulleri, herkeste doğuştan bulunan ama zamanla kaybedilen bebek kolajeninin üretimini destekler ve bebek gibi bir cilde sahip olmanız için çalışır. Avon  Anew cildi yenileyen ampulleri sayesinde protinol teknolojisi ve kolajen desteği ile 7 günde cildinizi yeniliyor.

Cilt bakım ampullerinin etkisi

Hepimiz için yaşlanmak doğal bir süreç, fakat yaşam şekli ve kullanılacak cilt bakım ürünleri ile yaşlanma etkisini azaltabiliriz. Derinlemesine bakım için cilde daha derin nüfuz eden serumların kullanımı önerilir. Cilde sıkı ve dolgun görünüm kazandıran cilt bakım ampulleri, cilt sorunlarına karşı bakım için kullanılan küçük serumlardır.

Günde 1 ampul kullanarak, 7 yıllık kolajen kaybını 7 günde kazanmaya hazırlanın

Anew cilt ampulleri ile  kolajen desteği  sağlayarak 7 günde daha sıkı, pürüzsüz ve ince çizgileri hafifleten bir cilt görünümü sağlar. Birinci gün sonunda; anında nemlenmiş, ferah ve pürüzsüz bir cilt, üçüncü günün sonunda tazelenmiş, canlı ve dolgun bir cilt, yedinci günün sonunda ise daha dolgun, sıkı ve ince çizgileri hafifleten bir cilt görünümüne sahip oluyorsunuz.

Avon kataloğunda yer alan Anew Cildi yenileyen ampul fiyatı: (7×1.3 ml.) 99.99 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.