Vespa Ege’nin Kalbi İzmir’de

İzmir’de 2. Vespa Noktası Gaziemir’de

Geçtiğimiz yıl 75. yaşını kutlayan, her geçen yıl adetlerini artıran ve Türkiye’de Doğan Trend tarafından temsil edilen Vespa yeni lokasyonlarında Vespa severlerle buluşuyor. Vespa, İzmir’in güzel havasına, kısa mesafelerde ulaşılan sahillerine ve renklerine renk katmak için Gaziemir’de ikinci lokasyonunda yerini aldı. İzmir’de artan nüfus ile giderek yoğunlaşan trafiğe ve bireysel ulaşıma olan talebin artmasına birebir çözüm sunan Vespa, aynı zamanda keyifli yolculuklarıyla İzmirlilere de eşlik edecek. İzmir’de açılan yeni lokasyonunda Vespa, İtalyan tasarımlı özel showroomu ile ziyaretçilere Vespa’nın mutlu yolculukların başrolü olduğunu bir kez daha hatırlatıyor.

vespa izmir

 

Türkiye’de Doğan Holding’e bağlı Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen Vespa, Doğan Trend Otomobilite Gaziemir’de Vespa severlerle buluşuyor. Özel tasarım shoowroomu ile ziyaretçilerine İtalyan esintileri sunan mağazada Vespa, geniş model seçeneklerini İzmir’deki sevenleriyle buluşturuyor. İzmir’in güzel havası, uzun sahil şeridi ve kısa mesafede ulaşılan deniz kıyıları ile Vespa’yla yapılabilecek keyifli yolculuklar için çok uygun bir şehir olduğunu ifade eden Doğan Trend Otomotiv Motosiklet Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Acar, “Vespa Türkiye olarak giderek büyüyoruz ve İzmir, İstanbul sonrası en önemli ikinci stratejik lokasyonumuz. Öte yandan Vespa’nın keyifli ve renkli dünyası ise İzmir’e çok yakıştı” dedi. Gaziemir’deki bu yeni lokasyon Primavera, GTS, Sprint, Sei Giorni ve Elettrica gibi teknolojiyi ve ikonik tasarımlarını bir arada sunduğu modellerini İzmirlilere deneyimletiyor.

vespa izmir

Estetik tasarım teknoloji ile buluştu

Tüm dünyayı etkileyen tasarımlara ve modellere imza atan Vespa, 2018 yılında teknolojisini, estetik tasarımıyla buluşturarak Elettrica’yı üretti. Tamamı İtalya’daki fabrikasında üretilen Vespa’nın bu elektrikli motosikleti, tamamen sessiz ve pratik bir sürüş sunmasının yanında estetik açıdan da Vespa çizgileriyle beğeni topladı. 2021 yılında 75. yılını kutlayan Vespa, bu kapsamda GTS ve Primavera versiyonlarında 75. yıl özel serisini satışa sundu. Geçtiğimiz yıl Dior ile iş birliği yapan marka, 2022 yılında ise Justin Bieber tasarımlı Vespaları sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.