Real Madrid’li Futbolcu Raphael Varane Puma İşbirliği

Puma, Real Madrid’li Futbolcu Raphael Varane ile uzun vadeli sponsorluk anlaşması imzaladı.

futbol_puma_Raphael_Varane

PUMA, Real Madrid ve Fransa Milli Takımı’nın yıldızı Raphael Varane ile uzun vadeli sponsorluk anlaşması imzaladı. Dünya futbolunun en hızlı savunma oyuncularından biri olan Raphael Varane, PUMA’nın en hafif ve hızlı ayakkabısı olan PUMA ULTRA ile yeteneklerini sergileyecek.

Uluslararası ilk maçına 19 yaşında çıkan, günümüz futbolundaki en iyi savunma oyuncularından biri olan Raphael Varane, ülkesi için 70’in üzerinde maça çıktı. 2014 Dünya Kupası’ndaki performansıyla Fransa’da En İyi Genç Oyuncu ödülüne aday olan Raphael Varane, 2018 Dünya Kupası’nda da Fransa’yı zafere götüren maçların kadrosunda yer alarak takımını başarıyla temsil etti.

PUMA Spor Pazarlama ve Spor Lisanslama Küresel Direktörü Johan Adamsson, “Raphael Varane ile anlaşmış olmaktan çok mutluyuz. Raphael Varane, 27 yaşında ve çok başarılı bir futbolcu. Teknik olarak yeteneği, hızı ve gücüyle günümüz futbolunun en iyi savunma oyuncularından biri olarak kabul ediliyor.” diyerek böyle bir isimle yaptıkları iş birliğinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Raphael Varane, “Kariyerimin heyecan verici bir döneminde PUMA ailesine katılmaktan çok memnunum” açıklamasında bulundu. “PUMA’yla kendimi doğal bir uyum içinde hissediyorum. Markanın sponsor olduğu futbol tarihinin en büyük oyuncularıyla aynı çatı altında olmaktan heyecan duyuyorum ve aynı değerleri paylaştığımızı hissediyorum. Özellikle futbol ötesindeki çalışma olanakları ve markanın sürdürülebilirlik konusuna bakış açısı beni mutlu ediyor.” dedi.

Raphael Varane,, Real Madrid için 300’den fazla maça çıkmadan önce Lens için ilk profesyonel çıkışını 17 yaşında gerçekleştirdi. Kulüp düzeyinde üç LaLiga şampiyonluğu, bir Copa Del Rey, dört Şampiyonlar Ligi ve dört Club Dünya Kupası dahil olmak üzere 18 büyük kupa kazandı. Raphael Varane sadece 24 yaşındayken üç kez Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu kazandı ve böyle bir başarıya ulaşan en genç oyuncu oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.