Ralph Lauren Roblox Oyununda

Ralph Lauren Roblox Oyununda

Ralph Lauren, The Ralph Lauren Winter Escape‘i başlatmak için dijital oyun Roblox ile ortaklık kurdu.

Roblox topluluk geliştiricisi Funomena ile işbirliği içinde tasarlanan, türünün ilk örneği olan tatil temalı deneyim, moda tutkunlarının metaverse aracılığıyla Ralph Lauren dünyasını keşfetmelerine ve kullanıcıların kış temalı etkinliklerin keyfini çıkarabilecekleri karlı bir dağ manzarasını ziyaret etmelerine olanak tanıyacak. Roblox oyununda yer alan buz pateni, sıcak çikolata ve hazine avı kategorilerinde yer alacak.

Ortaklık ayrıca, kullanıcıların avatarlarını 1990’lardan kalma Ralph Lauren‘in Polo Sport serisinden esinlenerek kişiselleştirebilecekleri sınırlı sayıda ürün içeren, cinsiyetten bağımsız özel bir dijital giyim koleksiyonunu da içerecek.

Ralph Lauren‘in deneyimi, Vans, Gucci ve İngiliz Moda Konseyi’nden platformdaki benzer girişimlerini takip ediyor. Yalnızca Roblox‘ta satın alınabilen Ralph Lauren Dijital Koleksiyonu, kullanıcıların avatarlarını, deneyim içinde deneyebilecekleri ve ‘Polo Mağazaları’nda satın alabilecekleri ikonik stillerle özelleştirmelerine olanak tanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.