Ford, Karavanist & Outdoorist Fuarları’nda

Ford, Karavanist & Outdoorist Fuarları’nda kampseverlerle buluşuyor

Yenilikçi teknolojileri ve üstün konforu “geleceği bugünden yaşamak isteyenler” için bir arada sunan Ford, rotasını doğaya çevirenleri ve aktif yaşam tarzını benimseyenleri 8-16 Ocak tarihleri arasında TÜYAP’ta düzenlenecek Outdoorist Karavan Fuarı’na bekliyor.

ford karavan

Özellikle son dönemde kalabalıktan uzaklaşmak, doğaya dönmek şehirden kaçmak ve alternatif rotalar deneyimlemek isteyenler, doğanın kucağında tatil seçeneklerine yöneliyorlar. Ford markası mevcut hedef kitlesi içerisinde de yer alan aktif yaşam tarzını benimseyen, doğada özgürce vakit geçirmek ve kamp yapmak isteyenleri birbirinden konforlu, yüksek performanslı, şık tasarımlı araç modelleri ile 8-16 Ocak tarihleri arasında TÜYAP’ta Karavanist & Outdoorist Fuarları’nda buluşturuyor.

Kamp, karavan ve doğa tutkunlarını bir araya getiren fuarda, geniş hacmi sayesinde yaratıcı dokunuşlarla kolayca karavana dönüşebilen Ford Transit 350E Van RWD A/T; tam fonksiyonlu bağımsız bir karavan ünitesine sahip yeni Ford Ranger Stormtrak, kamp malzemeleri, portatif bir mutfağa sahip kamp çekmecesi ve çadır yükleme imkanı veren Ford Ranger Raptor ile yeni Ford Tourneo Connect Active ve ilk kez sergilenecek yeni Tourneo Courier Titanium Plus modelleri Karavanist & Outdoorist Karavan Fuarları’nda doğaseverlerin beğenisine sunuluyor. Bu araçlarla birlikte karavan dönüşümünde hem araç sahiplerine hem de üstyapıcılara kolaylık sağlayacak Transit karavan donörü 350E Van RWD A/T ve Transit Skeletal Kamyonet de fuarda Ford standında ziyaretçilerle buluşuyor. Katılımcılar Ford’un sürdürülebilirlik yaklaşımıyla, teknik malzemeler dışında, kalan %75’i geri dönüştürülebilir malzemeden tasarlanan standında, sekiz gün boyunca Ford’un araçlarıyla tanışma fırsatı buluyor.

ford karavan

Ford Transit Van 350E: Yaratıcı dokunuşlarla kolayca karavana dönüşüyor 

Dünyanın en çok tercih edilen ticari aracı Ford Transit’in 350E Van modeli, 2.0L Panther Ecoblue motoru, geniş iç hacmi, yüksek tavanı ve taşıma kapasitesindeki geliştirmeler sayesinde, kolaylıkla karavana çevrilebilirken ikonlaşmış tasarımını bir dizi gelişmiş teknoloji ile bir araya getiriyor. Şerit değiştirirken veya geri viteste giderken diğer yol kullanıcılarının varlığı konusunda kullanıcıları uyaran çapraz trafik uyarı sistemi destekli kör nokta uyarı sistemi, alt aydınlatmalı yeni yüksek düzey 180 derecelik geri görüş kamerası ve 180 derece geniş açılı ön kamera, doğada keyifle vakit geçirmek isteyenlere güvenli bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

Üstün pikap performansı ile Ranger ve Raptor her arazide zorlu şartlara dayanıyor

Sınıfındaki benzersiz ve rakipsiz özelliklerle çıtayı iyice yükselten Ford Ranger ve Ranger Raptor modelleri, kullanıcılarına gerçek off-road pikap performansını ve üstün yakıt verimliliğini bir arada sunuyor. Yaya algılama ve akıllı hız sınırlama gibi özellikler de dahil olmak üzere ileri teknoloji sürüş destek sistemleri ile pikap pazarındaki standartları yeniden belirleyen Ford, 2.0L Panther Ecoblue 213PS 500Nm Bi-Turbo A/T ve 2.0L Panther Ecoblue 170PS M/T & A/T motor seçeneklerine sahip Ford Ranger ve 2.0L Panther Ecoblue 213PS 500Nm Bi-Turbo A/T motorlu Ford Ranger Raptor modeliyle en zorlu arazi şartlarını dize getiriyor. Kullanıcılarının yeni seyahat deneyimlerini kolaylaştıran Ford Ranger Raptor’un arka yük bölümü, içinde lavabo, ocak ve kamp eşyalarının koyulabileceği kamp çekmecesi taşımaya olanak sağlarken her iki modele de kamp keyfini konforlu kılacak ekipmanların yanı sıra çadır veya karavan eklenebiliyor.

ford karavan

Tourneo Ailesi açık hava aktivitelerinin en iyi dostu

Yeni tasarımı ve işlevselliğiyle ekstra hacim sunan Tourneo Ailesi’nden Tourneo Connect Active ve Tourneo Courier Yeni Titanium Plus modelleri de Ford’un Karavanist & Outdoorist Fuarları’nda sergilenecek araçlar arasında yer alıyor.

Taşıdığı off-road ruhuyla açık hava aktivitelerini kolaylaştırmak için tasarlanan Tourneo Connect Active, hafif arazi koşullarında rahat kullanım sağlamak için artırılmış yerden yüksekliğiyle daha yüksek sürüş pozisyonu ve isteğe bağlı mekanik “Sınırlı Kaydırmalı Diferansiyel” seçeneğiyle sunuluyor. Opsiyonel olarak sunulan tavan rayları, bisiklet, kano, kamp malzemeleri gibi pek çok eşyayı taşımak için pratik bir çözüm getiriyor.

Güç, performans ve yakıt verimliliği arasında mükemmel bir denge kuran Tourneo Courier Yeni Titanium Plus ise, yolcuları ve bagajı çeşitli kombinasyonlarda taşıyabilme imkanı veren, öne doğru yatırılabilen ve 2 parça (2+1) katlanabilen arka koltuklarıyla öne çıkarken 1656 litreye varan bagaj hacmi ve ayarlanabilir bagaj bölmesi sayesinde kamp malzemeleriyle beraber soluğu doğada almak isteyenlere benzersiz bir alan yaratıyor.

ford karavan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.