Elijah Berle’ün Vans İle Yaptığı İlk Pro Ayakkabı Modeli

Vans Pro Skate, global kaykaycılarından Elijah Berle için tasarladığı ilk ayakkabıyı gururla sunuyor. Kaykay sporu Santa Monica’da doğup büyüyen Berle’ün kaderinde vardı. Berle’ün her türlü arazide mükemmel bir şekilde sergilediği kayma stili en prestijli dergilerin kapağında yer aldı ve hatta moda dünyasının dahi dikkatini çekti. Berle’ün her şeyi sade tutma eğilimi yeni ayakkabı modeline de yansıdı. Klasik Old Skool’dan ilham alan siluete gizlenmiş sürprizler eklendi.

Kaykay sporcusu Elijah Berle tarafından tanıtılan ve Waffle Control adı verilen bir teknoloji. Ayakkabıyla kaykay arasındaki katmanların sayısını azaltan Vans’in WaffleControl teknolojisi kaykay kontrolünü bir üst kademeye taşıyor, hızlı çözümler oluşturuyor ve kaykayda sınırları zorluyor. Yağmuru iten üst bölüm ve kauçuk taban özellikleri ile Berle Pro modeli aranılan en iyi kavramayı, sağlamlığı ve kaykayla en iyi teması sağlıyor.

Elijah’nın zamansız kaykay görünümünü tamamlamak için Vans, iki farklı renkte tişört ve Authentic Chino Pro pantolondan oluşan bir kıyafet koleksiyonu sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir