D’S Damat 2022 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

damat tween erkek giyimSizce de artık hafiflemiş, dinamik bir yazı hak etmiyor muyuz? DS Damat, 2022 İlkbahar Yaz sezonunda erkek giyim gardırobunun temel parçalarına odaklanarak hafif, özgür ruhlu, zamansız bir stilin formülünü veriyor.

Bu kez yazı, yazın getirdiği huzuru ve tazeliği belki de hiç olmadığı kadar özledik. DS Damat 2022 İlkbahar Yaz sezonu tam da bunu düşünerek; alışılagelmiş parçaları güncel tasarım detaylarıyla yenileyerek, yeni sezonda erkek gardırobuna farklı bir bakış açısı getiriyor. Nasıl mı?

Her Anında Rahat Ol: Astarsız Blazer

Kumaşların insan bedeni ve ruhunda yarattığı pozitif etkiyi biliyor muydunuz? Peki ya ceketlerin hafifledikçe sizi çok daha iyi hissettireceğini? DS Damat 2022 İlkbahar Yaz blazer ceket gruplarında uygulanan astar ve yardımcı malzemeler tamamen ortadan kaldırılıp gömlek hafifliğinde ceketlere geçiş yapılıyor.

Tüm Yazı Kurtar: Kırışmaz Ceket

Kırışmaz ve sonrasında cep mendili olarak kullanılabilen çantada taşınan ceketler, travel serisi gömlekler, sürdürülebilir kumaşlarla hazırlanan tişört ve gömlekler, konforundan ödün vermeyenlerin günlük temposuna da seyahatlerine de ayak uyduruyor.

Asla Es Geçme: Sweatshirt

Sweatshirtlerin ve kapüşonlu örme grupların sadece günlük hayatta değil, klasik giyim içindeki yükselişi de tartışılmaz. Değişen dünya süreciyle beraber etkisi giderek artan giyinme alışkanlıklarının en üst sırasına oturan konfor kavramı, iş hayatını da etkisi altına alıyor. Takım elbiselerle de giyilebilen bu sportif parçalar ve kapüşonlular, aynı zamanda hafta sonu da tercih edilerek alternatif kombin seçeneklerini artırıyor. Anahtar parçalarla akıllı ve modüler bir gardırop oluşturmanın yaratıcı ipuçları veriliyor.

Renkleri Dengele: Canlı ve Doğal

Renk paletinin oldukça genişlediği DS Damat 2022 İlkbahar Yaz sezonunda, neon tonların etkilerini fazlasıyla görüyoruz. Turuncu, deniz mavisi, turkuaz gibi canlı tonlar, vanilya ve kum beji gibi tonlarla kombine edilerek aradaki sıcak dengeyi koruyor. Tensel etkiyi ortaya çıkaran ve serin tutan incelikte trikolar, sıcak yaz tonlarıyla hem casual hem formal stile uygun bir şekilde karşınıza çıkıyor.

Tatil Bavulunu Tamamla: Plaj Koleksiyonu

Yaz enerjisini yükselterek tropik desenlerden ilk defa yapılan D’S Damat plaj ve havuz başı kapsül koleksiyonu çarpıcı tasarımlarla tatil bavulunuzda olması gereken renkleri ve tarzı ortaya çıkarıyor.

“Smokin D’S damat’tan Alınır”

Hangi ortamda olursa olsun farkını ortaya koyan, kalıpları ve kusursuz fitiyle DS Damat ve TWN smokin takım modelleri, en özel anlarınıza eşlik ediyor. Yenilik olarak da kırışmaz kumaşlardan bej ve gri gibi açık renk tonlarda üretilen Travel smokin takımlar, gece boyu şıklığınızı ve temiz görünümü güvence altına alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.