Doğuş Otomotiv Plus sinema atölyesinde Sinema ve Teknoloji

Doğuş Otomotiv Plus sinema atölyesinde ‘Sinema ve Teknoloji’ konuşuluyor

Doğuş Otomotiv’in Galataport’ta yer alan müşteri deneyim merkezi Doğuş Otomotiv Plus, Sinema Atölye Plus’da Mehmet Sindel’in üçüncü çalışması ‘The Matrix Okuması’na ev sahipliği yapıyor. Atölye’nin ilk konuğu olan ve geçtiğimiz günlerde ‘Film Okuması’ ve ‘Yol Filmleri’ konulu çalışmalarını gerçekleştiren Mehmet Sindel, 9 Kasım tarihinde ‘Sinema ve Teknoloji’ çalışmasını yapacak. 

Doğuş Otomotiv Plus Deneyim Merkezi’nde geçtiğimiz günlerde hayata geçirilen Sinem Atölye Plus, ilk konuğu olan sinema anlatıcısı, eğitmen ve yazar Mehmet Sindel’in üçüncü çalışmasına hazır. Daha önce gerçekleştirilen ‘Film Okuması’ ve ‘Yol Filmleri’ konulu iki çalışması oldukça ilgiyle takip edilen Sindel, yeni çalışmasında ‘Sinema ve Teknoloji’ konu ediniyor.

pelinileotomoda

 

The Matrix Okuması

Sinema tarihinde teknolojinin her geçen daha fazla yer alması ve oluşan bu yeni kültürün, sinema ve diğer teknolojiler arasındaki ilişkinin, teknolojik gelişmelerin sinema sektörüne etkisinin geniş bir perspektifle ele alınacağı çalışmada ayrıca Matrix filmi, katılımcılarla birlikte değerlendirilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.