Kollajen desteğiyle gençleşin

Cilt yapısının temel taşlarından biri olan kollajen, diri, canlı ve dolgun bir cildin kilit noktası. Yaşlandıkça ciltte üretimi azalan bu önemli içerik, cildin sıkılığını kaybetmesine ve kırışıklık görünümünün artmasına sebep oluyor. Siz de cildinizi birkaç sene önceki gergin ve enerjik görünümüne geri döndürmek istiyorsanız, bakım rutininize kollajen içerikli ürünleri eklemenin tam zamanı. Zamanla ortaya çıkan yaşlanma belirtilerine karşı koyup cilde ihtiyacı olan gerginliği ve temel yapı taşını geri kazandıran en iyi 10 kollajen bakım ürününü keşfedin;

1/10

Algenist Genius Liquid Collagen
Bitki özlü aktif kollajen molekülleri içeren bu formül cildi aydınlatıyor, dolgunluk veriyor ve güçlendiriyor. Ufak bir not: Eğer vegan içerikli bir ürün arıyorsanız Algenist Genius Liquid Collagen tam size göre.

2/10

Dermalogica Dynamic Skin Recovery SPF 50
Ciltte hali hazırda oluşmuş zararı gideren ve gelecekte oluşacak kırışıklıklara karşı önlem alan bu krem, cildin doğal kollajen oluşumunu destekliyor. SPF 50 içeriği ile de cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyan bu ürün cildin nem bariyerini yeniden yapılandırıyor.

3/10

Dr.Jart+ Dermask Spot Jet Neck & Chin Lift
Yaşla birlikte gelen sarkan cilt kendini en çok boyunda ve çenede belli ediyor. Dr. Jart'ın nokta atışı tedavi sağlayan bu maskesi, çene ve boyun bölgenize kollajenle destek vererek daha gergin bir görünüme kavuşmanız için birebir.

4/10

Drunk Elephant Protini(TM) Polypeptide Cream
Protein, oeotid ve aminoasitlerden oluşan ve tam bir 'yapı taşı kokteyli' olan bu ürün cildinizi yeniden yapılandırarak, güneş izlerinden ince kırışıklıklara kadar eskiyen cilt görünümünü minimuma indiriyor.


5/10

Dr Dennis Gross C+ Collagen Brighten & Firm Vitamin C Serum
Formülündeki C vitamini ile cilde kaybettiği enerjiyi geri kazandıran Dr Dennis Gross'un bakım serumu, içeriğindeki kollajen amino asitleri ve özel enerji kompleksiyle cilde eski dolgunluğunu geri kazandırıyor ve geriye sağlıklı bir ışıltı bırakıyor.

6/10

Ole Henriksen Banana Bright Eye Creme
Göz çevreniz de kolajen yoksunluğundan etkilenenlerden. Ole Henriksen'in muz tozu ve C vitaminiyle güçlendirilmişbu kolajen kremi göz çevresini anında dolgunlaştırıyor, rengini düzeltiyor ve zamanla kırışıklıkları gideriyor. Üstelik kapatıcınızın kalıcılığını artıran bir makyaj bazı işlevi de görüyor.

7/10

Nuface Trinity Collagen Booster Bundle
Cilde ihtiyacı olan egzersizi sağlayan NUFace'in yüz masaj aleti, kolajen destekli yan ürünleriyle cilde ameliyatsız ve ağrısız bir dolgunluk veriyor. Günde sadece birkaç dakikanızı ayırarak cildinize ihtiyacı olan elastikiyeti çifte güçle geri kazandırabilirsiniz.

8/10

SkinCeuticals Triple Lipid Restore 2:4:2
Cildinize kaybettiği ışıltıyı ve elastikiyeti geri kazandırırken aynı zamanda serbest radikallere karşı savaşan ve çevresel etkilere karşı koruma sağlayan günlük bir krem ihtiyacındaysanız SkinCeuticals Triple Lipid Restore 2:4:2'i mutlaka denemelisiniz.


9/10

Murad Rapid Collagen Infusion For Lips
Elastikiyet kaybı yaşayan ve ince çizgi görünümü artan dudak ve dudak çevresinden şikayetçiyseniz Murad'ın bu ürününü bakım rutininize ekleyin. Dikey çizgileri ve kırşıklıkları yoğun kollajenle yok eden ve pürüzsüz bir sonuç veren bu ürün daha dolgun dudaklara sahip olmanızı sağlayacak.

10/10

Peter Thomas Roth Hungarian Thermal Water Mineral-Rich Moisturizer
Üçlü lipit kompleksi, 9 botanil içerik ve Macar termal suyu ile güçlendirilen bu nemlendirici bir taşla iki kuş vurmak isteyenler için birebir. Güçlü bir formüle sahip bu ürün, eşit olmayan cilt dokusundan matlığa ve ince kırışıklıklara kadar birçok cilt problemine iyi geliyor.