Dünya Okçuluk Federasyonu tarafından her sene düzenlenen, geçen yılın başarıları doğrultusunda adayların belirlendiği okçuluk ödüllerinde; milli sporcumuz Mete Gazoz, iki ayrı ödülü bir arada aldı. İnternet üzerinden yapılan oylama sonucunda Gazoz, “2018 Yılının Klasik Yay Kategorisinde En İyi Sporcusu” ve “2018 Yılının En İyi Çıkış Yapan Sporcusu” ödüllerini kazandı!
Related Articles
Amatörler İçin Krampon Modelleri
![](https://modahaber.com/wp-content/uploads/2018/12/modahaber-logo-130x130.jpg)
Beyzbol Büyüsünü Keşfetmek
![](https://modahaber.com/wp-content/uploads/2018/12/modahaber-logo-130x130.jpg)
Peugeot 9X8 ‘in İlk Yarışı İçin Heyecan Dorukta
![](https://modahaber.com/wp-content/uploads/2022/01/1k_pelin-2-130x130.jpg)
Süper Lig Resmi Top Sponsoru PUMA
![](https://modahaber.com/wp-content/uploads/2018/12/modahaber-logo-130x130.jpg)
Beşiktaş Midi Kız Voleybol Takımı Birinci Oldu
![](https://modahaber.com/wp-content/uploads/2018/12/modahaber-logo-130x130.jpg)
Vakkorama Watersport Championship 2022 Başlıyor
![](https://modahaber.com/wp-content/uploads/2018/12/modahaber-logo-130x130.jpg)
Bir cevap yazın