Vakko İzmir İstinyepark AVM Mağazası

Vakko, yeni ve yenilenen mağazalarıyla alışverişin ötesinde bir deneyim sunmaya devam ediyor. Vakko, yaşam stilini tamamlayan koleksiyonlarını ve imza tasarımlarını İzmir’de açılan İstinyepark AVM’ye taşıyor. Vakko İstinyepark, tasarımsal, görsel ve sosyal özellikleriyle de misafirlerine özel bir ortam sağlıyor.

Özenli ve şık tasarımı, ferah ve her detayı incelikle düşünülmüş, Fransız tasarımcılar tarafından dizayn edilmiş mimari unsurlarıyla İzmir İstinyepark AVM , 2 bin 370 metrekarelik alana sahip.

Vakko yeni mağazasında özel kumaş seçenekleri, yeni dönemin tasarım unsurlarıyla bir araya gelerek, en iyi dikiş detayları ve üretim süreçlerinin ardından Vakko Dostları ile buluşuyor. Vakko kadın, erkek, Shoes&Bag, couture, eşarp ve monogram koleksiyonları yer alıyor. Multibrand mağazacılık anlayışıyla, dünyanın en ünlü markalarının özel seçkilerini de bünyesinde bulunduruyor.

Kurulduğu günden beri sokak modasının life style’ını en iyi şekilde temsil eden dünyanın en özel designer markalarının bir arada sunulduğu V2K Designers dünyanın her yerinden çok özel markalarına ev sahipliği yapıyor. Birçok genç V2K koleksiyonunu askıya çıktığı anda tüketiyor.

Vakko Home, mekanlarda (ev, ofis, tekne) dekorasyona dair özenli seçilen tasarımları Vakko Dostlarıyla buluşturuyor.

Vakko’nun özel tasarımlarının yanı sıra kış sezonunun ruhunu ısıtan, çarpıcı koleksiyonlar, çevre duyarlılığıyla hayata geçirilen geri dönüşümlü ve ileri dönüşümlü tasarımlar da yeni mağazanın öne çıkan koleksiyonlar arasında bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.