Lujo Hotel Bodrum Deniz Uçağı Eğlencesi

Lujo Hotel Bodrum 2021 yaz  hizmetleri arasına eklediği deniz uçağı ile misafirlerine eğlenceli vakitler sağlıyor. Lujo Hotel Bodrum yerli ve yabancı misafirlerin oldukça ilgisini çekecek kültür turu rotaları da düzenlenecek deniz uçağıyla, Bodrum ve çevresinde ulaşım ve turistik gezi yapmak için harika bir seçenek sunuyor.

Lujo Hotel Bodrum da Deniz Uçağı Eğlencesi

Misafirlerine eğlenceli ve unutulmaz anılar yaşatmak isteyen Lujo Hotel, “Sanat ve Keyif” konseptine uygun olarak Bodrum içi transferleri bile daha keyifli kılmak için deniz uçağını da bir transfer seçeneği olarak sunmaya başlıyor. Geçtiğimiz sezonlarda Lujo Hotel’in hizmetleri arasında yer alan helikopter, motor yat, katamaran veya VIP transfer araçlarına ek olarak sunulan deniz uçağı ile artık Lujo Hotel misafirleri Yalıkavak Marina da dahil olmak üzere pek çok noktaya havalı bir giriş yaparak eğlenceli vakitler geçirecekler.

Lujo Hotel Bodrum’un deniz uçağının rotası elbette Bodrum’la sınırlı kalmıyor. Planlanan rotaların arasında Türkiye’nin tarihi güzelliklerini görmek isteyenler için Efes, yamaç paraşütü benzeri maceralar yaşamak isteyenler için Ölüdeniz, günlerini biraz daha farklı geçirmek isteyenler için Çeşme, ismini duyup merak edenler için Salda Gölü gibi birçok seçenek bulunuyor. Yarım gün ile tam gün arasında değişen tur seçenekleri ile Lujo’nun deniz uçağı bu yazın en çok tercih edilen keyifleri arasında yerini alacak.

Lujo Hotel Bodrum da Deniz Uçağıyla Yunan Adaları Turu

Yaz tatili boyunca her akşam sahnelenen canlı performanslar ile Bodrum’un en eğlenceli gecelerinin de yaşandığı Lujo Hotel Bodrum, Mykonos’un eğlence hayatını merak eden misafirleri veya Santorini, Kos, Rodos gibi Yunan Adalarını keşfetmek isteyenler için deniz uçağı ile çift yön seyahat rotalarına misafirlerine seçenek olarak sunuyor.

Lujo Hotel Bodrum, Bodrum’un en yeşil koylarından biri olan Güvercinlik’te yer alıyor. Bodrum/Milas Havaalanı’na sadece 15 dakika mesafede bulunuyor. Alakart her şey dahil konseptte hizmet veren ve Serkoç Otelcilik bünyesinde yer alan Lujo Hotel, 110 dönüme yayılan geniş arazisinde 9 alakart restoran ve 14 bar konsept dahilinde misafirlere hizmet vermektedir. Kendine özel 1 km’lik beyaz kum plajı, havuzlu oda ve villa seçenekleri, canlı konser ve şovları, spor akademisi, Sensum Spa, 1 yaşından itibaren çocuklara hizmet veren kids clup; Kijo Club’ı ile Lujo her yaştan misfirlere uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.