Homend’den Ramazan ayına özel hediyeli kampanya

Homend, Ramazan ayına özel farklı hediye kampanyası ile iftar ve sahurda pratik çözümler sağlamanıza imkân sunuyor. Ramazan’a özel Homend Grilliant 1341H Inox Gövde Döküm Plaka Tost ve Izgara Makinası alanlara Royaltea 1711H Inox Çay makinası yanında hediye.

Ramazan ayına özel mutfakta hayatı kolaylaştıracak, kullanışlı ürünler arayanlar için en ideal seçenekler Homend’de. Kampanya kapsamında yer alan Grilliant 1341H Inox Gövde Döküm Plaka Tost ve Izgara Makinası ve Roayaltea 1711 Inox Çay Makinası ile iftar ve sahur da mutfak işleriniz zahmetsizce ve çok daha keyifli olacak.   

İftar ve sahurda pratik ürünler ile keyfiniz bol olsun

homend çay makinesi

Ramazan sofralarınıza layık sebze, balık ve et çeşitlerinin yer aldığı ızgara yemekler hazırlamak Homend Grilliant 1341H Inox Gövde Döküm Plaka Tost ve Izgara Makinası ile artık çok daha lezzetli olacak. Et tercih edenler için az, orta ve iyi pişirme tuşları farklı damak zevklerine hitap ediyor. Ayrıca; pişirme sırasında yapışmaz plakalar sayesinde ızgaralarınız tam istediğiniz bütünlükte pişerek, parçalanma riskini de ortadan kaldırıyor. Izgara dışında, sahurda ise vazgeçemeyeceğiniz pratik çözümler sunan tost makinesi ile ister Ramazan pidelerinizi kolayca ısıtın isterseniz damak zevkinize göre farklı tost çeşitleri hazırlayın. Otomatik kapanma özelliği sayesinde tost makinenizin kullanılmadığını algılayarak, kendisini kapatır. Böylelikle mutfağınızı güvende tutar.

İftar sonrası veya sahurda demleyeceğiniz eşsiz lezzetteki çay ise tüm ailenizi mutlu edecek. Homend’in Çay makinesi Royaltea 1711H Inox ile bitmeyen çay keyfi bu Ramazan’ın unutulmazları arasında yerini alacak. Çelikten üretilen özel çay filtresi sayesinde çayın eşsiz tadına varmanın keyfini sunan Homend Royaltea, istediğiniz çay çeşitlerini zahmetsizce demlemenizi sağlıyor.  360 derece dönebilen gövdesi sayesinde çay makinenizin etrafında dönmeden çayınızı tazeleyebiliyorsunuz. Demliği 1 litre, su haznesi ise 1,9 litre olan çay makinesi ile 7-8 kişilik çay demlemek artık çok pratik. Üstelik su sızdırmayan özel gaga yapısı ve ergonomik tasarımı sayesinde bir damla bile suyu ziyan etmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.