BigChefs İlkbahar Yaz menüsü

BigChefs, İlkbahar Yaz menüsünü “hayatı farkındalıkla, özenle ve sağlıkla sürdür” mottosuyla hazırladı. Birbirinden farklı ve nefis kahvaltı çeşitleri, sağlıklı ve doğal salataları, dolu dolu kase seçenekleri, lezzetli ve doyurucu vegan ürünleri, sokak lezzetleri, ızgaraları, fırında hazırlanan yemekleri ve uluslararası enfes tatlarının yer aldığı yeni menüsü ile hem göze hem damağa hitap ediyor. Ayrıca menüye ilk defa giren şinitzel, mükemmel tadıyla damaklarda iz bırakıyor. İlkbahar-Yaz menüsünde hafif lezzetleri tercih edenlere Uzman Diyetisyen Ulaş Özdemir tarafından hazırlanan beslenme önerilerine yer veren BigChefs, sürdürülebilir bir dünya için sağlıklı ve kaliteli yaşam ilkesini destekliyor.

BigChefs Birleşmiş Milletler’in Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları doğrultusunda gerçekleştirdiği çalışmalarla hayatın birçok alanında sürdürülebilir değerler yaratmayı amaçlıyor. Dünyadan lezzetlere, kültürümüzden izlere, büyük değerlere ve hatırda kalıcı anılara ev sahipliği yapan BigChefs, sahip olduğu bakış açısını yeni İlkbahar-Yaz menüsüne de yansıtarak “hayatı farkındalıkla, özenle ve sağlıkla sürdür’’ mottosu ile öne çıkardı.

BigChefs Schnitzel

BigChefs Schnitzel

Birbirinden farklı ve nefis kahvaltı çeşitleri, sağlıklı ve doğal salataları, dolu dolu kase seçenekleri, doyurucu vegan ürünleri, sokak lezzetleri, ızgaraları, fırında hazırlanan lezzetleri ve uluslararası enfes tatlarının yer aldığı yeni menüsü ile hem göze hem damağa hitap ediyor. Ayrıca menüye ilk defa giren şinitzel, mükemmel tadıyla damaklarda iz bırakıyor. İlkbahar Yaz BigChefs menüsünde hafif lezzetleri tercih edenlere Uzman Diyetisyen Ulaş Özdemir tarafından hazırlanan beslenme önerilerine yer veren BigChefs, sürdürülebilir bir dünya için sağlıklı ve kaliteli yaşam ilkesini destekliyor.

BigChefs Hurmalı Muzlu Mozaik Pasta

BigChefs Hurmalı Muzlu Mozaik Pasta

Hafif tercih edenlere uzmanından eşsiz lezzetler

Her damağa hitap eden birbirinden lezzetli yemeklerin mimarı BigChefs, hafif tercih edenler için İlkbahar-Yaz menüsünde Uzman Diyetisyen Ulaş Özdemir’in sağlıklı beslenme önerilerine yer veriyor. Sağlıklı, hafif ve her öğüne hitap eden önerilerde; Keçi Lor Peynirli Brushetta, Izgara Köfte, Tavuklu Avokadolu Taco, Fit Burger ve Avokado Poşe Yumurta gibi birbirinden doyurucu ve lezzetli yemekler yer alırken, Cherrydox içeceği ile sıcak yaz günlerinde kalorisiz serinleme imkanı sunuyor. Kilo almadan tatlı yiyelim diyenlerin yüzünü de yağsız, şekersiz ve düşük kalorili Hurmalı Muzlu Mozaik Pasta güldürüyor.

Şinitzeli yiyen tadına doyamıyor

BigChefs şinitzel, İlkbahar Yaz menüsünde yer verdiği birbirinden lezzetli dışı çıtır içi yumuşacık her damağa hitap eden üç şinitzel tadıyla da müdavimlerinin kalbini fethediyor. Düşük kolesterol ve yağ oranına sahip lezzetlerden Peynirli Dana Şinitzel ve Tavuk Şinitzel patates salatası, roka ve domates ile servis edilirken, Kadınbudu Şinitzel’e patates püresi ya da patates tava eşlik ediyor. BigChefs’in menüye yeni dahil olan şinitzel grubu nar gibi kızarmış mükemmel tadıyla farkını ortaya koyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.