34. Best Model Türkiye Yarışmasının Kazananları

34. Best Model Türkiye Yarışmasının finali dün gece Sofitel Otel Taksim‘de unutulmaz bir gala ile yapıldı. Yarışmanın sunuculuğunu Ece Gürsel, Gökay Kalaycıoğlu ve İshak Akbay, koreografisi ve sanat yönetmenliğini ise ünlü koreograf Asil Çağıl hazırladı. 34. Best Model Türkiye Yarışmasının finalinin gerçekleştiği gecede Ceren Onurluer, Suat Suna, Hande Kodamanoğlu, Gökçe Kırgız, Ece Gürsel ve İshak Akbay da gecede şarkılarını seslendirdiler.

Best Model Türkiye Yarışması

34. Best Model Türkiye Yarışmasının Jüri Başkanı Erkan Özerman ile birlikte; Almila Nur Özerman, Sadettin Dayıoğlu, Erdoğan Sezgin, Muammer Kapucuoğlu, Ali Rıza Türker, Ömer Erduran, Vedat Mavzer, Ahmet Baydar, Binhan Berkman, Ferdi Gülyüz, Cihan Bilgin, Özkan Kalafat, Ayşegül Püskülcü, Dilek Koç, Şebnem Sürücü, Sibel Tan, Yaşariye Doğan, Hasan Yalnızoğlu, Farmasi Ceo’su Emre Tuna, Aslıhan Karalar, Özgür Aras, Çağla Kurtuluş, Güngör Bayrak, Ufuk Akyol, Iman Casablanca, Beyrutlu modacı Rima Yachouh, Sait Emir, Murat Baba, Engin Duman, İlker Uzunalan, Cafer Andıç, Engin Koç, Zeki Müren’in terzisi Muzaffer Çaha, Turgay Kıran, Akşam Gazetesi yazarlarından Ümit Temurçin, tasarımcı Gülafer Ataş, Volkan Öksüz, Simge Ünal, Nermin Adayavuz, Şevket Oktaş, Cenk Kokan, Mustafa Saraçoğlu, Nazlı Certel, Ersin Şeremetli, 2019 Best Model Türkiye birincileri Melisa İmrak ve Oğuzhan Bolat, Ünal Taylı jüri üyesiydiler.

Best Model Türkiye Yarışması Erkan Özerman

34. Best Model Türkiye Yarışmasının finalistlerinin saçlarını Black&White Cadde, makyajlarını ise Banu Saadet Make&Up Team hazırladı. Kadın modeller Aylin Yılmaz Couture ve Rima Couture kreasyonlarıyla, erkek modeller Torres’in Best Model için hazırladığı koleksiyonla podyumda yer aldılar.

Final gecesi Pasta Pudra Lezzet Atölyesi’nin Erkan Özerman‘a hazırladığı özel bir pastanın getirilmesi ve Erkan Bey’e “happy birthday” şarkısıyla sona erdi. Yarışmanın sahne ve prodüksiyonunu Fashion Art Mesut Büyüksofuoğlu üstlendi.

Best Model Türkiye Yarışması

34. Best Model Türkiye Yarışmasının Kazananları

Yarışmanın birincileri: Oğulşat Gagşalova, Bartu Dilmen

İkinciler: Pamir Su Mutlu, Mecit Yılmaz

Üçüncüler: Nazlıcan Erdem, Ender Çağır

Best Photomodel: Tuğçe Tekin, Batuhan Boz

Best Grace: Damla Gümüş

Best Gentleman: Daniel Tarkan Karabunar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.