2021 Moda Ödül Töreninde Tommy Hilfiger Üstün Başarı Ödülü Aldı

Hilfiger’ın konukları arasında özel tasarım TOMMY HILFIGER stilleri giyen eşi Dee Hilfiger, Kris Jenner ve Law Roach gibi ünlüler yer aldı. 

Tommy Hilfiger, Tommy ve Dee Hilfiger’ın, TikTok sponsorluğunda Londra’da gerçekleşen İngiliz Moda Konseyi’nin 2021 Moda Ödülleri Töreni’ne katıldığını duyurdu.

2021 Moda Ödül Töreninde Tommy Hilfiger Üstün Başarı Ödülü Aldı

Ünlü tasarımcıya dünya moda sektörüne yaptığı olağanüstü katkılar ve kapsayıcı bir marka yaratma kararlılığı nedeniyle Üstün Başarı Ödülü takdim edildi. BFC Vakfı tarafından bir yardım etkinliği olarak düzenlenen Moda Ödülleri ile moda sektöründeki mükemmeliğin ve geleceğin kreatif yeteneklerinin desteklenmesi amaçlanıyor. Gecenin ev sahipliğini Emmy, Tony ve Grammy ödüllü sanatçı, yönetmen, besteci ve oyun yazarı Billy Porter üstlendi.

Tommy Hilfiger‘a etkinlikte, TV dünyasından tanınmış  iş kadını Kris Jenner’ın yanı sıra tasarımcıya ödülünü takdim eden stil danışmanı ve TV moda yarışması jüri üyesi Law Roach gibi seçkin davetliler eşlik etti.

Finalde Tommy Hilfiger‘ın ilk mağazası People’s Place’ten “Meet The Hilfigers” Kampanyası’ndan ikonik hip hop dönemine kadar kariyerinin pek çok unutulmaz anının derlendiği bir film gösterimi yapıldı. Bu anların her biri Alton Mason, Yumi Nu, Ottawa Kwami, Karen Elson, Erin O’Connor, Winnie Harlow, James Corbin, Lily McMenamy, Stella Maxwell, Jason Lewis, Tayce, Zinnia Kumar, Cherif Douamba, Georgia May Jagger gibi tanınmış modeller tarafından sunulurken kapanışı Naomi Campbell yaptı.

2021 Moda Ödülleri Töreni’nin son bölümünde ikonik İngiliz şarkıcı Charli XCX, Tommy Hilfiger için özel bir performans sergiledi. Charli XCX sahney eTommy x Romeo Şişme Ceket, Tommy x Romeo Denim Deri Pantolon, Tommy Hilfiger İç Giyim veTommy x Timberland Drop 1 Botlarla çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.