Swarovski İlkbahar 2019 Koleksiyonu

Swarovski İlkbahar 2019 Koleksiyonunu tanıtıyor. Antik Akdeniz kültürlerinden ilham alan bu ürün seçkisi, modern kadını içgüdülerinin sesinden gitmeye davet ediyor. #FollowYourInstinct

Swarovski, ardında zengin bir çıkış hikayesi yatan ışıltılı sembol ve muskalarla ilkbahar sezonuna güneşli bir görünüm ve anlam dolu anlar kazandırıyor. Swarovski’nin Yaratıcı Direktörü Nathalie Colin yeni koleksiyon hakkında şunları söyledi: Semboller bazen, kelimelerin ifade edemeyeceği şeyleri ifade edebilir. Swarovski’nin temelinde, ışıltı, parıltı, göz kamaştırıcılık ve modern çok yönlü kadınla bağdaşan oldukça olumlu duygular yatmaktadır. Bu ilkbahar sezonunda, şanslı sembolleri, koruyucu tılsımları, nadir takıları ve hepimizin hayatında ihtiyaç duyduğu ışıltı ve anlamı sunan charmları keşfediyoruz.”

Bu sezonun karmaşık tasarımlarının doğal bir yanı var. Swarovski’nin benzersiz ışıltısıyla süslenen altın tonları, terracotta ve topraksı pembe tonları ise zengin ve sıcak bir renk paleti sunuyor. Şans, aşk, sağlık, gelişim, pozitiflik, güç veya tarzınız için bir sembol arıyor olabilirsiniz, İlkbahar Koleksiyonu tüm bu isteklerinize yönelik ışıltılı bir seçki sunuyor.Her bir tasarım kendini ifade ediyor. Birlikte ise bir mesaj veriyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir