Sadece bir dakikalık kullanım ile tertemiz bir cilt

LR Health & Beauty, Sevgililer Günü’nde göz kamaştırmak isteyenler için tertemiz ve bakımlı bir cilt vadeden ZEITGARD Temizleme Sistemi ve NanoGold Serisi’ni öneriyor.

ZEITGARD Temizleme Sistemi etkisi uzun süren bir anti-age bakımı için gerekli olan ilk adımı oluşturuyor. Yumuşak fırçası ile cildi derinlemesine temizleyen cihaz masaj etkisi sayesinde yorgun cildi dinlendirirken daha gergin ve parlak bir cilt sunuyor. Şık tasarımı ve kolay kullanımı ile ZEITGARD Temizleme Sistemi cildinizi 10 kat daha etkili bir biçimde temizliyor. Farklı cilt tiplerine özel üretilmiş temizleme jeli ve kremi, yenilikçi teknoloji ile üretilmiş temizleme fırçalarıyla cildinize zarar vermeden derinlemesine temizlik sağlıyor. Böylece temizlenen cilt, bakımınızın bir sonraki adımına hazır hale geliyor.

ZEITGARD NanoGold Bakım Serisi ile altın ve ipekten gelen güzellik

Kış aylarında kuruyarak daha hassaslaşan cildiniz için etkili bir bakım sunan ZEITGARD NanoGold Bakım Serisi içeriğindeki altın ve ipek proteinleri ile cildi besleyerek genç ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Seride yer alan NanoGold Tonik cildi temizleyerek canlandırırken, NanoGold Gündüz Kremi ipeksi ve lüks dokusuyla cildinizi şımartan bir bakım sunuyor. Bakımın son adımını oluşturan NanoGold Gece Kremi ise gece boyunca cildi yenileyerek nemlendiriyor.

LR ZEITGARD Temizleme Sistemi Seti Satış Fiyatı: 867,90 TL

(ZEITGARD 1 Temizleme Sistemi + Temizleme Jeli veya Kremi + ZEITGARD Seyahat Çantası)

LR ZEITGARD NanoGold Bakım Seti Satış Fiyatı: 235,90 TL

(NanoGold Gündüz Kremi ve NanoGold Gece Kremi)

LR ZEITGARD NanoGold Tonik Satış Fiyatı: 52,90 TL

LR ZEITGARD NanoGold Gündüz Kremi Satış Fiyatı: 125,90 TL

LR ZEITGARD NanoGold Gece Kremi Satış Fiyatı: 135,90 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir